Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura > Imupaineauton Kuljettaja, Pk-seutu, 2 Paikkaa, Henkilöstöpalvelu Heimo Oy, Espoo

Imupaineauton kuljettaja, pk-seutu, 2 paikkaa, Henkilöstöpalvelu Heimo Oy, Espoo

Empleo en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme Espoon toimipisteeseen

kesäkaudelle

IMUPAINEAUTON KULJETTAJIA

Työtehtävänäsi on erityisesti festivaaleilla ja yritystapahtumissa pitää huolta paikalle toimitettujen tilapäiskäymälöiden hygieniasta ja siisteydestä niin sisältä kuin ulkoa eli päivittäiset tyhjennykset ja pesut.

Pärjäät tässä työssä mainiosti työhön tarttuvalla asenteella sekä hurtilla huumorilla. Olet asiakaspalvelutaitoinen ja joustava, fyysiseen työhön tottunut tekijä.

Edelleytämme, että sinulla on:

      voimassa oleva kuljettajan ammattipätevyys

      C-ajokortti

      hyvä suomen kielen taito

      asiakaspalveluhenkisyyttä

      rehtiä ja reipasta asennetta

      hyvä fyysinen kunto

Aiempi työkokemus vastaavista työtehtävistä katsotaan eduksi, mutta ei ole välttämätöntä, työturvallisuuskortti plussaa. Työtehtävään tullaan antamaan kattava perehdytys.

Tarjoamme hakijalle:

      kilpailukykyisen palkkauksen suhteutettuna ammattitaitoon

      asianmukaiset työvarusteet

      mukavan ja reilun työyhteisön

Työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä.

Täytäthän hakemuksen työpaikkailmoituksessa olevan linkin kautta.

Käymme hakemuksia läpi ahkerasti ja olemme tunnettuja nopeasta reagoinnista, olemme sinuun tyhteydessä nopeasti! Ensimmäinen haastattelu käydään puhelimitse, jonka jälkeen saatat saada kutsun vielä jatkohaastatteluun.

Jos sinulle jäi kysyttävää tai haluat jutella Heimosta tai työstä lisää, Henkilöstöpalvelu Heimolta  http://hpheimo.fi/avoimet-tyopaikat-lahti-uusimaa/   Heimopäällikkö Mari Heino vastaa kysymyksiisi mielellään. Soittele hänelle ma-pe klo 8-16 välillä tai laita viestiä. Marin tavoittaa numerosta 044 777 5108 tai sähköpostitse osoitteesta mari.heinohpheimo.fi   mailto: mari.heinohpheimo.fi

HEIMOTARINA

Henkilöstöpalvelu Heimo syntyi tarpeesta tehdä tuttuja asioita uudella tavalla. Päätimme perustaa entuudestaan hyvin tuntemallemme alalle yhteisön, joka huolehtii niin työntekijöiden kuin työnantajienkin tarpeista ja tavoittelee kaikkien yhteistä etua.

Henkilöstöpalvelu Heimossa kaikessa on kyse ihmisistä.

Lähetäthän pikaisesti vapaamuotoisen hakemuksesi sekä kerrot työhistoriasi osoitteessa  http://www.hpheimo.fi/   kyseisen työpaikkailmoituksen kautta. Lisätietoja tehtävästä antaa Mari Heino, Henkilöstöpalvelu Heimo Oy, puh. 044 777 5108, mari.heinohpheimo.fi   mailto: mari.heinohpheimo.fi

kokopäivätyö

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1091 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Henkilöstöpalvelu Heimo Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1babde69-26c6-4393-b850-311a60db5005.

Ver las 63 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura ofertadas.