Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Economistas > Financijsko-računovodstveni/a Referent/ica

FINANCIJSKO-RAČUNOVODSTVENI/A REFERENT/ICA. Croacia

Empleo en Croacia de Economistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

  • poznavanje obračuna plaća
  • samostalna izrada svih poreznih evidencija i obračuna PDV-a te slanje obrazaca putem sustava e-Porezna
  • izrada i dostava JOPPD obrazaca
  • poznavanje zakonskih propisa i elemenata računa, tijeka knjiženja i likvidiranja
  • poznavanje internet bankarstva, instrumenata osiguranja, obračunskih plaćanja i ostalih poslova platnog prometa
  • obračunavanje putnih naloga i poznavanje blagajničkog poslovanja
  • usklađivanje otvorenih stavaka s kupcima i dobavljačima, obračun kamata
  • samostalni unos svih knjigovodstvenih podataka (URE, IRE, IZVODI)
  • blagajničko poslovanje te izrada i obračun putnih naloga
  • izrada završnog računa
  • redovito praćenje zakonskih propisa
  • vođenje brige o redovitom godišnjem popisu imovine

Uvjeti:

  • samostalnost u poslovima obračuna dohodaka, pouzdanost, ustrajnost, komunikativnost, ljubaznost, pedantnost
  • vrlo dobro poznavanje propisa u segmentu obračuna dohodaka i radnih odnosa
  • naglašena sistematičnost, analitičnost i organiziranost na poslu
  • komunikacijske vještine u govoru i pismu, spremnost na suradnju i učenje, timski rad, prilagodljivost i odgovornost u radu

Poslodavac nudi:

  • stalni radni odnos u punom radnom vremenu (probni rad 6 mjeseci)
  • rad u profesionalnom okruženju u dobro opremljenom i urednom uredu
  • korištenje godišnjeg odmora u unaprijed dogovorenom periodu
  • redovita mjesečna primanja
  • naknadu troškova prijevoza na posao i s posla
  • naknadu za podmirivanje troškova prehrane
  • stimulativni dio plaće sukladno ostvarenim rezultatima
  • kvalitetan timski rad i prigodna timska druženja

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: SAMOBORČEK EU GRUPA d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: lukasamoborcek.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2467901.

Ver las 83 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.