Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > ingeniero electrónico/ingeniera electrónica > Automaatika Insener

Contrato en Estonia de ingeniero electrónico/ingeniera electrónica

Automaatika Insener

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electrónicos › ingeniero electrónico/ingeniera electrónica.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid › Elektrotehnikainsenerid › Elektroonikainsenerid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Manpoweri kliendiks on Interchemie

Tööülesanded: • Ennetav hooldus tootmisliinidel (vee- ja õhuküttesüsteemid);

• Uute liinide ja komponentide seadistamine;

• Osalemine tootmise infrastruktuuri moderniseerimisel ja tootmisprotsesside parendamisel;

• Automaatlahenduste väljatöötamine PLC (programmeeritava loogikakontrolleri) ja HMI (inimese ja masina liidese) programmeerimise alusel;

• Automaatprotsesside dokumentatsiooni ajakohastamine;

• Koostöö kvaliteedi- ja tootmisosakondadega.

Omalt poolt pakume: Pakume teile konkurentsivõimelist palka, lisaboonust, prillide kompensatsiooni, sportimisvõimalusi, transporti Tallinna ja Viimsi vahel ning võimalust olla osa paremuse poole liikumisest, jagada oma ideid ja aidata luua ettevõttele uus ja tugev alus.

Muud nõuded: • 5-aastane kogemus sarnases valdkonnas (eelistatavalt keemia-, farmaatsia- või toidutööstuses);

• Kõrgharidus elektriinseneeria, arvutiteaduse või robootika alal;

• Tugevad PLC ja HMI programmeerimisoskused, SCADA süsteemi tundmine;

• eesti ja inglise keel väga heal tasemel;

• Projektijuhtimise kogemus;

• Hea suhtlemisoskus ja soov protsesse parendada ja arendada.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 5 años.

Empleador: Osaühing MANPOWER (https://www.manpower.ee).

Kandideerida alloleva lingi kaudu.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 630 6565
  • Correo electrónico: kaari.laurimaamanpower.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1574405.

Ver las 14 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electrónicos › ingeniero electrónico/ingeniera electrónica ofertadas.