Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > director de inteligencia competitiva/directora de inteligencia competitiva > Arendusjuht

Arendusjuht. Estonia

Contrato de director de inteligencia competitiva/directora de inteligencia competitiva en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Analistas de gestión y organización › director de inteligencia competitiva/directora de inteligencia competitiva.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Äri- ja haldusspetsialistid › Haldusspetsialistid › Juhtimis- ja korraldusvaldkonna analüütikud.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Alates 1. septembrist 2024 alustab tegevust Lääneranna valla koolide liitmisel loodav Lääneranna Gümnaasium tegutsemiskohtadega Lihulas, Koongas, Kõmsil, Varblas ja Virtsus. Lääneranna Gümnaasium on kogukonnakool, mis annab heal tasemel haridust algkoolist gümnaasiumini, hoolides ja jõudes iga õpilaseni. Ootame oma kooliperre uusi inimesi, kes aitaksid meil ühiselt seatud eesmärkideni jõuda.

Arendusjuht on kooli juhtkonna liige, kelle ülesanded on:

1. Koordineerib kooli arengukava koostamist ja selle täitmist.

2. Osaleb ja teeb ettepanekuid kooli üldtööplaani koostamisel ning jälgib määratud tähtaegade täitmist.

3. Koordineerib kooli arengukava ja üldtööplaani uuendamist ja nende sihipärase elluviimise hindamist.

4. Juhib kooli personali koolituskava koostamist.

5. Koostöös direktori ja õppejuhiga selgitab välja personali koolitusvajaduse ja koostab selle maksumusvajaduse prognoosi.

6. Korraldab kooli personalile täiend- ja sisekoolitusi.

7. Kogub ja edastab kooli personalile informatsiooni enesetäienduse võimaluste kohta Eestis ja välismaal.

8. Suunab ja nõustab kogu koolipere arendustegevust.

9. Algatab ja juhib kooli arenguvajadustele vastavaid sise- ja rahvusvahelisi projekte.

10. Koostab ja hoiab ajakohasena kooli aastaplaani arendustegevuse osa, kooskõlastab õppejuhi või direktoriga üritused, mis toimuvad või mille organiseerimine toimub õppetööks ettenähtud ajal.

11. Loob ja korraldab koostöösuhteid Eestis ja rahvusvaheliselt.

12. Otsib, loob, hoiab ja arendab koolile vajalikke väliskontakte.

13. Osaleb arendustegevuseks ja personali täiendamiseks vajamineva eelarve projekti koostamisel ja jälgib eelarvega eraldatud vahendite sihipärast kasutamist.

14. Koordineerib kooli välissuhtlust (nii õpetajate kui õpilaste koolidevahelised üritused, õpilasvahetusega, õpetajate vahetusega, õppekäikudega seotud projektid jms).

15. Algatab, koostab, juhib erinevate (rahastamis)projektide (Erasmus+ jmt) võimaluste kasutusvõimalusi ja tegeleb projektide aruandlusega.

16. Koostöös kogukonnajuhiga korraldab väliskülaliste vastuvõtu ja külalisesinemised koolis.

17. Osaleb kooli õppenõukogu töös

Omalt poolt pakume: * Sõbralik, toetav ja kokkuhoidev koolipere

* Võimalus lüüa kaasa valla koolide ühendamisel tekkiva uue kooli käima vedamisel

* Täiskoormus

* Vaheldusrikas ja huvitav töö

* Koolitused ja enesetäiendamisvõimalused

* Lai autonoomia õppe-eesmärkide saavutamisel

* Sõidukompensatsioon

* Tugispetsialistide abi

Muud nõuded: * Kvalifikatsioon võib olla ka omandamisel

* Avatud mõtlemine ja koostööoskus

* Valmidus töötada kõikides kooli tegutsemiskohtades

* Valmidus lüüa kaasa erinevates projektides ja haarata initsiatiivi

* Suhtumine, et õpilane on koolis kõige olulisem

* Isikuandmete töötlemine vastavalt Lihula Gümnaasiumi isikuandmete töötlemise korrale

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: Lihula Gümnaasium (http://lihulakool.laaneranna.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37256952722
  • Correo electrónico: ootame.sindlihula.edu.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1576450.

Ver las 14 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Analistas de gestión y organización › director de inteligencia competitiva/directora de inteligencia competitiva ofertadas.