Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > director de departamento de administración/directora de departamento de administración > Višji Svetovalec Področja Iii - Vodja Glavne Pisarne - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III - VODJA GLAVNE PISARNE - M/Ž

Búsqueda en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de director de departamento de administración/directora de departamento de administración

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Supervisores de secretaría › director de departamento de administración/directora de departamento de administración.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke › Vodje pisarne.

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA PISARNE, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, OPRAVLJANJE DEL IN NALOG POSLOVANJA Z DOKUMENT.

GRADIVOM IN SKRB ZA ARHIV SPREJEMANJE IN ODDAJANJE POŠTE, VODENJE EVIDENCE OSN.

SREDSTEV IN DROBN.

INVENTARJA ORGANIZACIJA IN IZVEDBA LETN.

POPISA OSN.

SREDSTEV JAVNEGA ZAVODA (V NADALJ.: JZ), VODENJE KADR.

EVIDENCE IN DRUGIH CENTRAL.

EVIDENC JZ, PRIPRAVA DOKUMENTOV ZA PRAVNE, KADR., FINANČNO RAČUNOV.

IN POSLOVNE ZADEVE JZ, OPRAVLJANJE DEL IN NALOG, KI SE NANAŠAJO NA ORGANIZACIJO ADMIN.

POSLOVNEGA DELA JZ ADMIN.

PODPORA PRI USTANAVLJANJU IN DELOVANJU ENOT JZ, KOMUNICIRANJE S STRANKAMI, UPORABNIKI STORITEV JZ ADMIN.

PODPORA PRI PRIPRAVI IN IZVAJANJU JAVNIH RAZPISOV, POVABIL IN DRUGIH PROJEKTOV JZADMIN.

PODPORA PRI IZVEDBI JAVNIH NAROČIL JZ, ZBIRANJE IN PRIPRAVA DOKUMENTACIJE ZA PRIPRAVO POROČIL IN DRUGIH VSEBIN ZA POTREBE USTANOVITELJA IN FINANCERJEV, ADMIN.

PODPORA PRI IZVEDBI RAZLIČNIH VRST POROČIL JZ, ZBIRANJE, PRIPRAVA IN HRAMBA DOKUMENTACIJE, VEZANE NA DELOVANJE SVETA JZ, SKRB ZA UREJENOST PROSTOROV UPRAVE, VODENJE ZAPISNIKOV PO NAVODILIH NADREJENIH V SKLADU Z ORGANIGRAMOM.

SKRB ZA MATERIAL IN SREDSTVA ZA DELOV.

VSEH ENOT JZ, DRUGE NALOGE SKLADNO Z NOTRANJIMI AKTI JZ SKRB ZA IZDAJO POTNIH NALOGOV, ORG.

SLUŽBENIH POTI DIREKTORJU JZ, ADMIN.

PODPORA PRI ORGANIZACIJI IN IZVEDBI DOGODKOV JZ, VODENJE PODR.

NAJEMA STVARN.

PREMOŽENJA JZ, SPREMLJANJE PLAČILN.

PROMETA JZ, PRIPRAVA DOKUMENTACIJE ZA IZVRŠILNE POSTOPKE, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL IN NALOG SKLADNO Z NAVODILI NADREJENIH V SKLADU Z ORGANIGRAMOM., Organizacijske sposobnosti, samoiniciativnost, zmožnost samostojnega dela in zmožnost sodelovanja v skupini, projektno vodenje, vodenje glavne pisarne pravne osebe javnega prava, organizacijsko administrativno delo v pravnih osebah javnega prava.  Šifra DM I017161, Izhodiščni PR: 36 obvezna prijava po e pošti Z VSEMI DOKAZILI (SKENI) o izobrazbi, z motivacijskim pismom.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1235 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Empleador: Javni zavod Mladi zmaji - Center za kakovostno preživljanje prostega časa mladih, Resljeva cesta 18 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: TALJAN MARKO
Contact Phone: 051 659 024
Contact Email: razpismladizmaji.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PF31416.

Ver las 28 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Supervisores de secretaría › director de departamento de administración/directora de departamento de administración ofertadas.