Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > director de seguridad/directora de seguridad > Turvajuht

Contrato de director de seguridad/directora de seguridad en Estonia

Turvajuht

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › director de servicios a las empresas/directora de servicios a las empresas › director de seguridad/directora de seguridad.

Traducción de la profesión: Juhid › Haldus- ja ärijuhid › Põhitegevuse juhid ja haldusdirektorid › Põhitegevuse juhid ja haldusdirektorid, mujal liigitamata.

Descripción de la oferta de trabajo:

Harju Maakohtus kohtute ülene ametikoht

Tööülesanded: - Arendab ja rakendab organisatsiooni turvapoliitikat ja -strateegiat vastavalt kehtivatele seadustele, regulatsioonidele ja parimatele tavadele.

- Teostab süstemaatilist riskianalüüsi ning väljendab, hindab ja juhib riske, mis võivad mõjutada organisatsiooni turvalisust, sh koostab aruandeid, mis sisaldavad olulist teavet turvariskide, -sündmuste ja -meetmete kohta.

- Juhib turvalisusega seotud kriisiolukordades kiiret ja tõhusat reageerimist ning tagab kriisijärgse hindamise ja õppetundide läbivaatamise.

- Koostab kohtumajade turvanõuded, vastavad juhendid ja korrad ning teostab selle osas järelevalvet.

- Korraldab füüsilise turvalisuse tagamise kohtuhoonete väliperimeetrist turvaruumideni, sh koordineerib kohtutes mehitatud või tehnilise valve- ja julgeolekuteenuse osutamist, et tagada nende tõhus toimimine.

- Korraldab füüsilise turvalisuse tagamise kohtute dokumentide veoks ja ametisõitudeks.

- Korraldab hoonete häire- ja valvesüsteemide käitlemise ja arendamise.

- Loob hoonete tsoonisüsteemid ja läbipääsukorralduse.

- Koostab kohtute põhi- ja varuasukohtade valmisoleku nõuded julgeolekuga seotud kriisiolukordadeks.

- Hindab vastutusala investeeringute vajadust, koostöös finantsjuhiga valmistab ette finantsanalüüsid ja investeerimiskavad ning vastutab kokku lepitud investeeringute elluviimise eest.

- Koolitab ja nõustab kohtuteenistujaid füüsilise julgeoleku alastes küsimustes, sh korraldab õppusi, et suurendada nende teadlikkust turvariskidest- ja protseduuridest.

- Teeb koostööd lepinguliste partneritega ja kohtute üleselt, kooskõlastades enda tegevuse kohtudirektorite ja kohtute esimeestega.

- Kohtute esimeeste ja kohtudirektori teiste ühekordsete ülesannete täitmine.

Omalt poolt pakume: Pakume Sulle:

- eneseteostust arendavas ja väljakutseid pakkuvas keskkonnas,

- võimalust töötada koos õigusvaldkonna tipptegijatega,

- meeskonna tuge,

- paindlikkust töö korraldamisel,

- tervise edendamise võimalusi (35 puhkuse- ja 3 tervisepäeva aastas, Stebby, MinuDoc jt).

Muud nõuded: - varasem meeskonna juhtimise kogemus, eelistatult struktuuriüksuse juhina

- laitmatu renomee

- valmisolek riigisaladuse loa taotlemiseks

- iseloomustavaks on süsteemsus, uuendusmeelsus, proaktiivsus, lahendustele ja tulemustele orienteeritus, hea suuline ja kirjalik väljendusoskus

- tugevusteks strateegiline mõtlemine, eestvedamise, koostöö-, läbirääkimise ning pingeliste olukordade lahendamise oskus

- kasuks tuleb vastavus turvajuht tase 5 kvalifikatsioonile

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Harju Maakohus (http://www.kohus.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 6200 170
  • Correo electrónico: terje.laurkohus.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1576796.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › director de servicios a las empresas/directora de servicios a las empresas › director de seguridad/directora de seguridad ofertadas.