Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Bibliotecarios, documentalistas > Stručni Suradnik/suradnica - Knjižničar/knjižničarka

Trabajo en Croacia de Bibliotecarios, documentalistas

Stručni Suradnik/suradnica - Knjižničar/knjižničarka

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Archivistas, bibliotecarios, curadores y afines › Bibliotecarios, documentalistas y afines.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Librarians, archivists and curators › Librarians and related information professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

OSNOVNA ŠKOLA DOMAŠINEC

M. Kovača 1, DOMAŠINEC

40318 Dekanovec

Tel-fax: 040-863-106 040-863-725

E-mail: uredos-domasinec.skole.hr

Klasa. 112-01/24-01/03

Urbroj: 2109-116-24-3

Domašinec, 13.05.2024.

Na temelju čl. 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08, 86/09, 92/101, 105/10-Ispr., 90/11, 16/12, 86/12, 94/13., 152/14., 7/17., 68/18., 98./19. i 64./20.), Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja Osnovne škole Domašinec i čl. 8. Pravilnika o radu Osnovne škole Domašinec, ravnateljica Osnovne škole Domašinec raspisuje

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu

stručnog suradnika knjižničara

Radni odnos sklapa se na neodređeno radno vrijeme

Nepuno radno vrijeme – 20 sati tjedno - 1 izvršitelj

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova.

Opći i posebni uvjeti za zasnivanje radnog odnosa propisani su u članku 105. i 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN 6/2019.)

Procjena i vrednovanje kandidata:

Na web stranici školehttp://os-domasinec.skole.hr/ objavit će se područje provjere, pravni i drugi izvor za pripremu kandidata za testiranje, vrijeme i mjesto održavanja testiranja te rok za objavu vremena i mjesta održavanja testiranja. Kandidati koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima odnosno ispravama i ispunjavaju uvjete natječaja dužni su pristupiti procjeni odnosno testiranju prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja http://www.os-domasinec.skole.hr/zakoni_i_pravilnici/_kolski_dokumenti

Uz prijavu na natječaj kandidati su obvezni priložiti:

- životopis

- diplomu, odnosno dokaz o stečenoj stručnoj spremi

- dokaz o državljanstvu

- uvjerenje nadležnog suda da podnositelj prijave nije pod istragom i da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( „Narodne novine “, br. 87/08.,86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13., 152/14, 7/17. i 68/18. ), ne starije od dana raspisivanja natječaja

- elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

Ako kandidati ostvaruju prednost pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužni su na njega se pozvati u prijavi na natječaj i uz prijavu priložiti dokaze o istom. Navedeni kandidati imaju prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskih braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17., 98/19. i 84/21.), članku 48. stavku 1. do 3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84./21.), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19). članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužna je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja i ovisno o kategoriji u koju ulazi sve potrebne dokaze (članak 103. st. 1. Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju (članka 49. st.1 Zakona) dostupne su na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/dokumenti/Nikola/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20civilnim%20sstradalnicima%20iz%20DR.pdf

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave.

Početak rada je 27.05.2024. godine.

Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta dostaviti poštom na adresu škole:

Osnovna škola Domašinec, Marka Kovača 1, Domašinec, 40 318 Dekanovec, s naznakom na omotnici „Natječaj za zapošljavanje-stručnog suradnika knjižničara“.

Nepotpune i nepravodobno dostavljene prijave neće se razmatrati.

Natječajna dokumentacija se ne vraća.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem web stranice škole.

U skladu s uredbom Europske unije 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine te Zakonom o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18) prijavom na natječaj osoba daje privolu za prikupljanje i obradu podataka iz natječajne dokumentacije, a sve u svrhu provedbe natječaja za zapošljavanje.

Ravnateljica:

Martina Kivač, mag. theol.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA DOMAŠINEC.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: OŠ Domašinec, Marka Kovača 1, 40318 Dekanovec

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2504822.

Ver las 21 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Archivistas, bibliotecarios, curadores y afines › Bibliotecarios, documentalistas y afines ofertadas.