Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Economistas > Referent/referentica Prodaje

REFERENT/REFERENTICA PRODAJE. Croacia

Ofertas en Croacia de Economistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

  • izrada dokumentacije u veleprodaji,
  • komunikacija s kupcima, potencijalnim kupcima i agentima,
  • slanje računa i podsjetnika kupcima,
  • arhiviranje dokumenata,
  • ispunjavanje referentne liste,
  • organiziranje transporta i praćenje dopreme robe,
  • pravovremena komunikacija prema drugim odjelima u svrhu poštivanja roka, kvalitete i kvantitete proizvoda,
  • izrada certifikata za kupce koje ovjerava HGK,
  • provjera otvorenih stavaka kupaca,
  • odgovornost za reklamacije kupaca,
  • odgovornost za showroom,
  • organizacija transporta i komunikacija s transporterima,
  • organizacija istovara/utovara,
  • odobravanje računa za transport,
  • izrada intrastata,
  • slanje cjenika/obavijesti kupcima,
  • priprema dokumentacije za sajmove,
  • odgovornost za robu na posudbi/reversu,
  • registracija projekata.

Uvjeti:

  • stručna sprema: SSS, VŠS, VSS
  • 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • odlično poznavanje barem jednog svjetskog jezika,
  • poznavanje tehnike pregovaranja i poslovne komunikacije,
  • poznavanje prodajnog asortimana kompanije,
  • poznavanje MS Office paketa.

Poželjna znanja i vještine:

  • logičko razmišljanje,
  • točnost i preciznost,
  • samoinicijativa,
  • sposobnost učenja,
  • odgovornost.

Vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:

  • plaćen prijevoz,
  • naknadu za topli obrok,
  • prigodne i godišnje nagrade,
  • vanjska školovanja i edukacije,
  • interna školovanja među odjelima,
  • Multisport program,
  • priliku za profesionalni razvoj i napredovanje,
  • rad u mladom i dinamičnom timu.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: PROSTORIA d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: posaoprostoria.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2505682.

Ver las 87 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.