Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Oficinistas generales > Referent/ica Za Komunalnu Infrastrukturu I Komunalno Redarstvo - Komunalni Redar

REFERENT/ICA ZA KOMUNALNU INFRASTRUKTURU I KOMUNALNO REDARSTVO - KOMUNALNI REDAR

Demanda en Croacia de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › General office clerks › General office clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

- REFERENT ZA KOMUNALNU INFRASTRUKTURU I KOMUNALNO REDARSTVO – KOMUNALNI REDAR - 1 izvršitelj/ica, na neodređeno vrijeme

Uvjeti:

- srednja stručna sprema upravne ili poljoprivredne struke ili gimnazija

- najmanje jedna godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima

- položen državni ispit

- poznavanje rada na računalu

- vozačka dozvola B kategorije

- probni rad 3 mjeseca.

Osim stručnih uvjeta za prijam u službu, kandidati moraju ispunjavati opće uvjete za prijam u službu utvrđene člankom 12. Zakona (punoljetnost, zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se osoba prima, te hrvatsko državljanstvo).

U službu se ne mogu primiti osobe za koje postoje zapreke iz članaka 15. i 16. Zakona.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola, a izrazi koji se koriste u ovom natječaju za osobe u muškom rodu uporabljeni su neutralno i odnose se na muške i ženske osobe..

Sukladno odredbi članka 39. Opće uredbe o zaštiti podataka (EU) 2016/679 i odredbama Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka („Narodne novine“ broj 42/18) dopušteno je obrađivati osobne podatke samo u opsegu koji je nužan da bi se postigla utvrđena svrha.

Natjecati se mogu i kandidati koji nemaju položen državni ispit uz obvezu da ispit polože u zakonskom roku.

Kandidati su, uz prijavu na natječaj, obvezni priložiti:

1. zamolbu,

2. životopis,

3. presliku osobne iskaznice,

4. dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe),

5. vlastoručno potpisanu izjavu kandidata da za prijam u službu ne postoje zapreke iz članaka 15. i 16. Zakona,

6. elektronički zapis o radnom stažu izdan od Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje,

7. uvjerenje nadležnog suda (ne starije od 6 mjesec) da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak, te da protiv njega nije izrečena pravomoćna osuđujuća presuda,

8. uvjerenje o položenom državnom ispitu (ako je primjenjivo),

9. vlastoručno potpisanu izjavu kandidata o poznavanju rada na računalu,

10. presliku vozačke dozvole,

11. privolu za obradu osobnih podataka.

Dokumente u izvorniku dostavlja izabrani kandidati po obavijesti o izboru, a prije donošenja rješenja o prijmu.

Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti dostavlja izabrani kandidat po obavijesti o izboru, a prije donošenja rješenja o prijmu.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u oglasu. Osoba koja ne podnese pravovremenu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz ovog oglasa, ne smatra se prijavljenim kandidatom i njezina se prijava neće razmatrati.

Za kandidate prijavljene na oglas koji ispunjavaju formalne uvjete iz oglasa, provest će se prethodna provjera znanja i sposobnosti pisanom testiranjem i intervjuom. Ako kandidat ne pristupi prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti, smatrat će se da je povukao prijavu na oglas. Intervju se provodi samo s kandidatima koji su ostvarili najmanje 50% ukupnog broja bodova na testiranju.Sidro

Na mrežnoj stranici Općine Rovišće (www.opcina-rovisce.hr) i oglasnoj ploči Općine Rovišće (Trg hrvatskih branitelja 2) objavit će se opis poslova, podaci o plaći, način i vrijeme obavljanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata, područje provjere, te pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za tu provjeru. Na istoj mrežnoj stranici i oglasnoj ploči objavit će se vrijeme održavanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata, najmanje 5 dana prije održavanja provjere.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju dužan je u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Uz prijavu na oglas dužan je priložiti dokaz iz kojeg je vidljivo spomenuto pravo, te dokaz o nezaposlenosti. Nezaposlene osobe iz članka 101. stavka 1, redoslijedom točke a) do točke k), odnosno zaposlene osobe iz stavka 2. iste odredbe Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17 i 98/19), osim traženih dokaza o ispunjavanju uvjeta ovoga oglasa, u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju, prijavi su obvezni priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavkom 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji dostupne na mrežnoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužni su da bi ostvarili pravo prednosti pri zapošljavanju pod jednakim uvjetima pozvati se na navedeno pravo i dostaviti sve dokaze propisane člankom 9. navedenog Zakona.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 47. Zakona o civilnim stradalnicima Domovinskog rata („Narodne novine“ broj 84/21) dužni su da bi ostvarili pravo prednosti pri zapošljavanju pod jednakim uvjetima pozvati se na navedeno pravo i dostaviti sve dokaze propisane člankom 47. navedenog Zakona.

Prijave na natječaj podnose se u roku od 8 dana od objave natječaja u »Narodnim novinama« na adresu: Općina Rovišće, Trg hrvatskih branitelja 2, 43212 Rovišće, s naznakom «Natječaj za prijam u službu».

O rezultatima odabira kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Općina Rovišće zadržava pravo poništenja oglasa bez posebnog objašnjenja

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: OPĆINA ROVIŠĆE.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Trg hrvatskih branitelja 2, Rovišće

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2506539.

Ver las 308 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.