Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > pintor de obra/pintora de obra > Maalari, Worker Länsi-suomi Oy, Pori

Maalari, Worker Länsi-Suomi Oy, Pori. Satakunta. Finlandia

Ofertas de trabajo de pintor de obra/pintora de obra en Satakunta (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Pintores y empapeladores › pintor de obra/pintora de obra.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Maalarit ja rakennuspuhdistajat › Rakennusmaalarit ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Asiakasyrityksemme hakee ammattitaitoista maalaria

Tehtävässä edellytämme aikaisempaa kokemusta maalarin tehtävistä. Eduksi katsotaan erityisesti kokemus saneerauskohteista. Olet oma-aloitteinen ja kykenet suoriutumaan työtehtävistä itsenäisesti. Sinulla on voimassa oleva työturvallisuuskortti.

Lisätietoja Rauno Viitasalo 050 342 7175

MIKSI TÖIHIN WORKERILLE?

Worker on kotimainen henkilöstöpalvelualan konkari, joka yhdistää työnhakijat ja työpaikat tehokkaasti. Workerin kautta löydät työ- ja koulutusmahdollisuuksia nopeasti ja vaivattomasti. Me etsimme jatkuvasti uusia osaajia ympäri Suomea!

Reiluus on meille sääntö, ei poikkeus. Arvostamme aidosti työntekijöitämme ja maksamme TESin mukaista tai sitä parempaa palkkaa, joka tulee aina ajallaan. Toimitamme laadukkaat työvarusteet, tarjoamme etuja työntekijöillemme ja tuemme kaikissa työelämän ja elämän kiemuroissa.

Aiomme tulevaisuudessakin olla luotettava työnantaja yli tuhannelle työntekijällemme ja toimimme rekrytoijana ja työsuhteessa työnantajana aina arvojemme mukaan - joustavasti, luotettavasti ja oikeudenmukaisesti.

Worker avoimet työpaikat worker.fi  http://www.workerfinland.fi/tyonhakijalle/

País del trabajo: Finlandia.

Región: Satakunta.

Ver 121 ofertas de trabajo en "Satakunta" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Worker Länsi-Suomi Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:12cd0109-0c72-4506-8f30-5b1442a4578b.

Ver las 96 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Pintores y empapeladores › pintor de obra/pintora de obra ofertadas.