Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica > Lennuki Struktuuriosakonna õpilane

Lennuki struktuuriosakonna õpilane. Estonia

Oferta en Estonia de Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines.

Traducción de la profesión: Oskus- ja käsitöölised › Metallitöötluse, masinaehituse jms alade oskustöölised.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kas oled huvitatud töökohast ning karjäärist lennunduses? Kas sul on tehniline arusaam, kuidas mehaanika toimib? Kas pead ennast proaktiivseks ja tulemustele orienteerituks? Kui jah, siis ühine meiega!

Tööülesanded: - Lehtmetalli painutamine ja vormimine.

- Erinevate metallist detailide lõikamine, puurimine, lihvimine ja remontimine.

- Remondiskeemide joonestamine ja disainimine.

- Töökaartide korrektne täitmine manuaalide põhjal.

- Vigastuste hindamine vastavalt manuaalidele.

Omalt poolt pakume: - Huvitavat tööd atraktiivses lennundussektoris.

- Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes.

- Mitmekülgsete kogemustega toetavat meeskonda.

- Kohapealset väljaõpet.

- Toetust oma tervise hoidmiseks ja sportimiseks.

Muud nõuded: - Omad vähemalt keskharidust.

- Sind huvitab metalli- ja plekksepatöö.

- Vähemalt B2 tasemel inglise keele oskus.

- Oled hea suhtlemisoskuse, ajaplaneerimisoskuse ja pingetaluvusega.

- Eelnev kogemus tehnilises või meie tööga sarnases valdkonnas.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 10.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Magnetic MRO AS (https://www.magneticgroup.co/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: cvmagneticmro.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1573195.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines ofertadas.