Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > engrasador/engrasadora > Serviser Gasilnih Naprav In Opreme - M/ž

Contrato de engrasador/engrasadora en Primorsko-notranjska (Eslovenia)

Serviser Gasilnih Naprav In Opreme - M/ž

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales › engrasador/engrasadora.

Traducción de la profesión: Poklici za neindustrijski način dela › Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke ipd › Mehaničarji/mehaničarke, popravljavci/popravljavke motornih vozil in koles › Mehaniki/mehaničarke in popravljavci/popravljavke industrijskih in drugih strojev ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

SERVISER ROČNIH IN PREVOZNIH GASILNIH APARATOV, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, SERVISIRANJE GASILNIH NAPRAV IN OPREME, GAŠENJE POŽAROV, REŠEVANJE LJUDI, ŽIVALI IN MATERIALNIH DOBRIN OB NARAVNIH IN DRUGIH NESREČAH, IZVAJANJE POŽARNE STRAŽE PRI NEVARNIH DELIH IN NA JAVNIH PRIREDITVAH, PRIDOBIVANJE KONDICIJSKE SPOSOBNOSTI ZA USPEŠNO GAŠENJE IN REŠEVANJE, USPOSABLJANJE IN IZPOPOLNJEVANJE V GASILSKI STROKI, USTVARJANJE UGLEDA POKLICNEGA GASILSTVA IN VZDRŽEVANJE NJEGOVIH ETIČNIH VREDNOT, SODELOVANJE PRI PRIKAZIH DELOVANJA GASILNIH NAPRAV IN OPREME ZA OBČANE IN DRUGE, IZVAJANJE VSEH KOMUNIKACIJ IN POSREDOVANJE INFORMACIJ TER ALARMIRANJE S SODOBNIMI TEHNIČNIMI SREDSTVI, OPRAVLJANJE NALOG OSNOVNEGA POKLICA PRI VZDRŽEVANJU NAPRAV, OPREME IN OBJEKTOV, IZVAJANJE POSAMEZNIH DEL S PODROČJA PROTIPOŽARNE PREVENTIVE, IZVAJANJE VARNOSTNIH IN SAMOZAŠČITNIH UKREPOV, UKREPOV VARNOSTI IN ZDRAVJA PRI DELU TER ZAGOTAVLJANJE REDA IN ČISTOČE V OBJEKTU IN NJEGOVI NEPOSREDNI OKOLICI

, ODPIRANJE IN VSTOPANJE V STANOVANJSKE PROSTORE V SLUČAJIH, KO OBSTAJA SUM NAJDENJA MRTVE OSEBE, REŠEVANJE LJUDI IZ NEZGODNIH OKOLIŠČIN (IZ POKVARJENIH DVIGAL, S STREH, Z DALJNOVODOV, PRI PROMETNIH NESREČAH, IPD.), POSEGANJE V REŠEVANJE IZJEMNIH SITUACIJ, KOT SO NPR. POBEGI ZVERI, POJAV STRUPENIH KAČ V STANOVANJSKEM OKOLJU, POBESNELE ŽIVALI IN PODOBNO, IZVAJANJE PRAVILNIKOV, HIŠNEGA REDA IN NAVODIL, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO NALOGU NADREJENEGA., TEČAJ IZ VARNOSTI IN ZDRAVJA PRI DELU, POZNAVANJE PREDPISOV O POŽARNEM VARSTVU IN GASILSTVU TER SPLOŠNIH PREDPISOV VARSTVA PRED POŽAROM, VOZNIŠKO DOVOLJENJE B KATEGORIJE, OSNOVNO ZNANJE RAČUNALNIŠTVA. MOŽNOST SKLENITVE NOVE POGODBE O ZAPOSLITVI.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Primorsko-notranjska.

Ver 65 ofertas de trabajo en "Primorsko-notranjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO POSTOJNA, Prečna ulica 6 , 6230 POSTOJNA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: TRATNIK ANDREJ
Contact Phone: 041 601 627
Contact Email: infopgd-postojna.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PF18260.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales › engrasador/engrasadora ofertadas.