Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > cerrajero/cerrajera > ślusarz - Elektryk

Ślusarz - elektryk. Śląskie. Polonia

Contratación en Śląskie (Polonia) de cerrajero/cerrajera

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Herramentistas y afines › cerrajero/cerrajera.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Robotnicy obróbki metali, mechanicy maszyn i urządzeń i pokrewni › Kowale, ślusarze i pokrewni › Ślusarze i pokrewni.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Montaż instalacji elektrycznych

- Konserwacja instalacji elektrycznych

- Instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych

- Wykonywanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń elektrycznych

- Podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych

- Utrzymanie stanu technicznego i energetycznego maszyn i urządzeń zapewniających ich bezawaryjną i bepieczną oracę

- Przestrzeganie odpowiednich standardów i przepisów BHP.

Wymagania:

- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne

- pozostałe: Doświadczenie zawodowe: mile widziany staż w dziale utrzymania ruchu.

Uprawnienia/Umiejętności:

Świadectwo kwalifikacyjne SEP uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji "E" mile widziane świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku dozoru "D"

Grupa G1:

2). urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1kV;

3). urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1kV do 15kV;

4). zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW;

7). sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego;

10). aparatura kontrolno-pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji wymienionych w pkt.2,3,4,7.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Brak danych.

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 475 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 2.

Empleador: PATOKA INDUSTRIES LTD. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Werner Mariola, tel.: 34 353-80-68

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1320StPr/24/0170.

Ver las 62 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Herramentistas y afines › cerrajero/cerrajera ofertadas.