Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > čistač - Spremač / čistačica - Spremačica U Sustavu S Posebnim Uvjetima Rada

ČISTAČ - SPREMAČ / ČISTAČICA - SPREMAČICA U SUSTAVU S POSEBNIM UVJETIMA RADA

Búsqueda en Croacia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

- čišćenje soba korisnika i svih ostalih prostorija.

Uvjeti:

- završeno osnovnoškolsko obrazovanje.

Probni rad u trajanju mjesec dana.

Uz zamolbu kandidati su dužni priložiti:

– životopis,

– dokaz o državljanstvu (domovnica ili osobna iskaznica),

– rodni list,

– dokaze o traženom stupnju obrazovanja (svjedodžba, uvjerenje),

– ispis radnog staža (potvrda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje),

– uvjerenje nadležnog suda da se ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci).

Za sve kandidate ne smije postojati zapreka iz članka 261. Zakona o socijalnoj skrbi (18/22, 46/22, 119/22, 71/23, 156/23).

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola. Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, odnosno priložiti svu propisanu dokumentaciju.

Svi dokazi prilažu se u neovjerenim preslikama. Dostavljena dokumentacija neće se vraćati.

Potpunom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju.

Pismene prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se od dana objave u Narodnim novinama, a u roku od 8 dana, neposredno ili poštom na adresu: Dom za starije i nemoćne osobe Varaždin, Zavojna 6, 42000 Varaždin, sa naznakom «Natječaj za zapošljavanje – Čistač/ica-spremač/ica u sustavu s posebnim uvjetima rada». Nepotpune zamolbe neće se razmatrati.

Prijavom na natječaj kandidati su izričito suglasni da Dom za starije i nemoćne osobe Varaždin kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka.

Ustanova pridržava pravo ne izvršiti izbor kandidata po ovom natječaju, bez obrazloženja kao i pravo poništenja natječaja u jednom dijelu ili cijelosti.

O rezultatu izbora kandidati će biti obaviješteni u roku od 8 dana od donošenja odluke o izboru.

Dom za starije i nemoćne osobe Varaždin.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: DOM ZA STARIJE I NEMOĆNE OSOBE VARAŽDIN.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Zavojna 6, 42000 Varaždin

Zamolba: Zavojna 6, 42000 Varaždin

Email: kadrovskadomzastarije-varazdin.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2491519.

Ver las 384 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.