Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Mecánicos y ajustadores electricistas > Elektro údržbář / Elektro údržbářka, Provozní Elektromechanici

Elektro údržbář / Elektro údržbářka, Provozní elektromechanici

Empleo de Mecánicos y ajustadores electricistas en Olomoucký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Mecánicos y ajustadores electricistas.

Traducción de la profesión: Řemeslníci a opraváři › Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky › Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení › Elektromechanici a seřizovači.

Descripción de la oferta de trabajo:

ALW INDUSTRY s.r.o. je ryze česká společnost, která byla založena v roce 1994. Firma disponuje s technologií vysokotlakového lití hliníkových slitin a také používá inovativní technologii THIXOMOLDING® pro lisování slitin hořčíku.

Mezi naše typické produkty patří paraboly pro automobilové světlomety, chladiče pro elektroniku, tvarově velmi složité díly, ale i několik kilogramů těžké odlitky.

Staňte se součástí našeho úspěchu a pomozte nám se stále rozvíjet.

ELEKTROÚDRŽBÁŘ

základní mzda + příplatky; + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 25.000 Kč

Náplň práce:

- Údržba strojového parku a jeho opravy

- Spolupracuje s vedoucím směny a odstraňuje poruchy na strojovém parku slévárny a apretace

- Plní úkoly vyplívající z preventivní kontroly a preventivního plánu údržby strojů.

- Zadává údaje do informačního systému HEG (terminál nebo PC)

Co očekáváme:

- Vyučen v oboru, vyhlášku elektro §6, popř. 5 + praxe

- Praxe na obdobné pozici výhodou, jinak zaučíme

- Spolehlivost a flexibilita

- Základní znalost strojů

- Dobrá pracovní morálka

- Ochota práce v nepřetržitém provozu 06.00-18, 18-06:00 hod, krátký dlouhý týden

Co nabízíme:

- Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti

- Náborový příspěvek 25.000 Kč

- Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)

- Stravenky v hodnotě 130 Kč nebo dotované závodní stravování

- Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období

- Čtvrtletní prémie

- Zvýhodněný firemní tarif T-mobile

- Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

Pošlete nám svůj životopis emailem nebo nás kontaktujte osobně či telefonicky. Těšíme se na Vás!

Región: Olomoucký kraj.

Ver 38 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: ALW INDUSTRY, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Markéta Jemelková, personalista. Tel.: +420 587 429 106. E-mail: personalnialw.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 587 429 106
  • Correo electrónico: personalnialw.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:28733380741.

Ver las 52 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.