Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Técnicos agropecuarios > Zootechnik, Zootechnici

Trabajo en Plzeňský kraj (República Checa) de Técnicos agropecuarios

Zootechnik, Zootechnici

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos y profesionales de nivel medio en ciencias biológicas y afines : Técnicos agropecuarios.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici v biologických a příbuzných oborech : Technici v oblasti zemědělství a rybářství

Descripción de la oferta de trabajo:

pracoviště středisko Žákava, kontakt po-pá 7:00 - 15:30 na tel. 725 209 490 nebo email josef.preisleralimex-as.cz

Pracovní náplň: dohled nad dodržováním technologických postupů ve VKK - ustájeno 500 ks dojnic, řízení a koordinace provozních činností, zajišťování plemenářských a veterinárních služeb, dohled nad zdravotním stavem zvířat a welfare, vedení provozní dokumentace

Požadujeme: min. středoškolské vzdělání  v oboru zemědělství (živočišná výroba), praxe vítána,  znalost práce na PC, ŘP skup. B, aktivní řidič

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou zaměstnání, odpovídající platové ohodnocení dle praxe a zkušenosti s podílem na hospodářském výsledku podniku, hlavní pracovní poměr, dovolenou 5 týdnů, příspěvek na penzijní připojištění, poskytnutí stravenek, služební mobilní telefon, účast na vzdělávacích akcích.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 263 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b, be.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 22000 (CZK mensual).

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: ALIMEX NEZVĚSTICE a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Josef Preisler. Tel.: +420 725 209 490. E-mail: alimex-as.cz" rel="nofollow">josef.preisleralimex-as.cz. Adresa: Nezvěstice 9, 332 04  Nezvěstice.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Nezvěstice; Código postal: 332 04; Dirección: Nezvěstice 9, 332 04 Nezvěstice
  • Teléfono: +420 +420 725 209 490
  • Correo electrónico: josef.preisleralimex-as.cz

Identificador de la vacante:15116850735.

Ver las 25 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos y profesionales de nivel medio en ciencias biológicas y afines : Técnicos agropecuarios ofertadas.