Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Albañiles > Zedník, Zedníci (kromě Zedníků Ohnivzdorného Zdiva)

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Ofertas de empleo en República Checa de Albañiles

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Albañiles.

Řemeslníci a opraváři : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech : Zedníci a dlaždiči

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce

- Nahazování, štukování a omítání ploch, pokládka dlažby

- Betonování stavebních konstrukcí z betonu a železobetonu

- Obsluha jednoduchých strojů a zařízení

- Provádění kontaktního zateplení fasád

- Ostatní zednické práce

Požadujeme:

- Výuční list v oboru nebo SŠ

- Praxe alespoň 4 roky

- Řidičský průkaz skupiny B

- Čistý trestní rejstřík

- Samostatnost, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost a aktivní přístup

- Orientace ve stavebních výkresech

- Organizační schopnosti

Nabízíme

- zajímavou práci v příjemném kolektivu

· zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál

· nástupní plat 30-40.000,- Kč/hrubého

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail: infowelido.cz nebo na telefonním čísle 778 533 625.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: WELIDO Int. s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. 778 533 625 welido.cz" rel="nofollow">infowelido.cz.

Forma de contacto:

Identificador de la vacante:20408780795.

Ver las 549 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Albañiles ofertadas.