Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Albañiles > Zedník, Zedníci (kromě Zedníků Ohnivzdorného Zdiva)

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Oferta de trabajo de Albañiles en República Checa

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Albañiles.

Řemeslníci a opraváři : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech : Zedníci a dlaždiči

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Dolní novosadská č.p. 516/84, Olomouc.

Požadujeme:

- ukončené základní vzdělání (vyučení ve stavebním oboru výhodou)

- ŘP sk. B výhodou

- spolehlivost a časová flexibilita

- manuální zručnost a fyzická zdatnost

- základní orientace ve stavební dokumentaci výhodou

- základní úroveň znalosti českého jazyka

Nabízíme:

- nástup možný po dohodě

- mzda po zapracování 25.000 Kč hrubého

- zaměstnanecké benefity (dny bonusového pracovního volna, příspěvky na dopravu, zajištění ubytování, pravidelná školení a vzdělávání zaměstnanců)

Pracovní poměr na dobu určitou. Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod.

První kontakt je možný POUZE mailem.

Número de puestos: 6.

Empleador: Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Marek Dvořák. E-mail: sprosro.cz" rel="nofollow">dvoraksprosro.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: dvoraksprosro.cz

Identificador de la vacante:16003930770.

Ver las 545 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Albañiles ofertadas.