Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Albañiles > Zedníci (kromě Zedníků Ohnivzdorného Zdiva)

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva). República Checa

Demanda de Albañiles en República Checa

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Albañiles.

Řemeslníci a opraváři : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech : Zedníci a dlaždiči

Descripción de la oferta de trabajo:

Vyžadujeme: spolehlivost, chuť pracovat, ochota zvyšovat svoji kvalifikaci, časová a regionální flexibilita, ochota vyjíždět na služební cesty po celé ČR, ŘP sk. B výhodou.

Nepožadujeme praxi, ani vyučení v oboru, ale obojí je výhodou.

Práce na zaučení po nástupu do zaměstnání.

Nabízíme:

mezi další výhody patří stravenky v hodnotě 100 Kč za odpracovaný den, celkem 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní připojištění, v případě potřeby se spolupodílíme na nákladech ubytování, firemní akce, sportovní hry nebo divizní akce

Número de puestos: 25.

Empleador: Metrostav a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jitka Kovaříková, MBA. Tel.: +420 266 019 552. E-mail: metrostav.cz" rel="nofollow">jitka.kovarikovametrostav.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 266 019 552
  • Correo electrónico: jitka.kovarikovametrostav.cz

Identificador de la vacante:18907780776.

Ver las 419 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Albañiles ofertadas.