Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Albañiles > Zedníci (kromě Zedníků Ohnivzdorného Zdiva)

Vacantes en República Checa (Hlavní město Praha) de Albañiles

Zedníci (kromě Zedníků Ohnivzdorného Zdiva)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Albañiles.

Řemeslníci a opraváři : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech : Zedníci a dlaždiči

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontaktní osoba: Dutceac Tatiana, tel.: 774 066 758 - úterý 13:00 - 16:00

Adresa pro uchazeče: U Bulhara 1611/3 - úterý: 13:00 - 16:00

Pozice zahrnuje: stavbu, údržbu a opravy budov a jiných staveb s použitím tradičních a moderních technologií, stavbu a opravu základů, zdí a staveb z cihel, kamene a podobných materiálů, lámání vytěženého kamene na desky nebo bloky, řezání, tvarování a povrchovou úpravu kamene pro stavební účely, dekoraci, atd., plnění různých úkolů souvisejících s údržbou konstrukcí a budov. Pracovní činnosti mohou zahrnovat také dohled nad dalšími pracovníky. Zedníci pokládají cihly, nařezané kameny a podobné stavební bloky do malty za účelem výstavby a opravy zdí, příček, oblouků a jiných částí stavby.

a)    Pokládání kamene, cihel a podobných stavebních bloků za účelem výstavby a opravy zdí

b)    Dláždění stezek, cest a chodníků

c)    Pokládání cihel a vykonávání dalších zednických prací při výstavbě teras, zahradních zídek a jiných dekorací

Požadujeme praxi v oboru.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 472 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 18100 (CZK mensual).

Empleador: STEMARK s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Tatiana Dutceac. Tel.: +420 774 066 758. Adresa: U Bulhara 1611/3, Nové Město, 110 00  Praha 1.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Praha; Código postal: 110 00; Dirección: U Bulhara 1611/3, Nové Město, 110 00 Praha 1
  • Teléfono: +420 +420 774 066 758

Identificador de la vacante:14653350785.

Ver las 557 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Albañiles ofertadas.