Ofertas de empleo de Profesionales de la salud en Jugovzhodna Slovenija (Eslovenia)

Zdravstveni Sodelavec I (e047077) - Pripravnik, Cka Novo Mesto - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de la salud de nivel medio no clasificados bajo otros epígrafes.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice in asistenti/asistentke v zdravstvu : Drugi tehniki/druge tehtnice, drugi asistenti/druge asistentke v zdravstvu : Tehniki/tehnice in asistenti/asistentke v zdravstvu, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
DRUGI TEHNIKI IN STROKOVNI SODELAVCI V ZDRAVSTVU, D. N., Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE PRESKUSOV (RUTINSKE ANALIZE, FARMACEVTSKA PROBLEMATIKA, NOVA PODROČJA) IZDELAVA NAVODIL ZA DELO RAZVOJ METOD IN INSTRUMENTALNE TEHNIKE NADZOR NAD UPOŠTEVANJEM ZAHTEV STANDARDOV ZAGOTAVLJANJA KAKOVOSTI PRIPRAVA OPREME, PRIBORA, MATERIALOV IN PROSTOROV V POVEZAVI Z DELOM SKRBNIŠTVO NAD IZVAJANJEM METOD IN SPLOŠNO OPREMO (APARATI), KI JE NEPOSREDNO POVEZANA S STROKOVNIM DELOM KONTROLA IN VNOS REZULTATOV OPRAVLJENIH ANALIZ V LIMS DELO Z RAČUNALNIKOM DRUGA DELA PO NALOGU NEPOSREDNEGA VODJE VZDRŽEVANJE TER KONTROLA REDA IN HIGIENE NA DELOVNEM MESTU/V PROSTORU RAVNANJE PO VELJAVNIH NAVODILIH ZA DELO IN PO VELJAVNIH DOKUMENTIH SISTEMA KAKOVOSTI, V POVEZAVI Z NALOGAMI IZ TEGA OPISA DELOVNEGA MESTA IN V SKLADU S POSEBNIMI POOBLASTILI V SKLOPU KAKOVOSTI IZVEDBA NALOG V SKLADU S SPLOŠNIMI AKTI NLZOH OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V SKLADU S STROKOVNIMI IN POSLOVNIMI INTERESI NLZOH PO NALOGU NEPOSREDNEGA VODJE, VODJE ALI DIREKTORJA., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, zahtevana izobrazba: univ. dipl. inž. živil. tehnolog. ali mag. inž. živilstva (m/ž), dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 177 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 27/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: NACIONALNI LABORATORIJ ZA ZDRAVJE, OKOLJE IN HRANO.

Dirección: Prvomajska ulica 1 , 2000 MARIBOR.

Contacto: GAČANOVIČ ALENKA

Email: alenka.gacanovicReemplazar por una arrobanlzoh.si

Teléfono: 02 46 02 331.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de la salud de nivel medio no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.