Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Oficinistas generales > Zdravstveni Administrator V (ii)-j025024, Oddelek Za Nuklearno Medicino - M/ž

Oferta de trabajo en Eslovenia de Oficinistas generales

Zdravstveni Administrator V (ii)-j025024, Oddelek Za Nuklearno Medicino - M/ž

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje, strojepisci/strojepiske, tajniki/tajnice ipd : Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENI ADMINISTRATOR, poskusno delo , Določen čas  oz. začasno povečan obseg dela, polni delovni čas, 40, VNOS USTREZNIH PODATKOV V  INFORMACIJSKI SISTEM, VODENJE EVIDENCE PREJETE IN/ALI IZDANE POŠTE,

ARHIVIRANJE DOKUMENTACIJE,

PRIPRAVA MATERIALA IN SPREMNE DOKUMENTACIJE ZA RAZLIČNE NAMENE PO USTREZNIH NAVODILIH,

VODENJE DRUGE USTREZNE DOKUMENTACIJE PO NAVODILIH VODJE,

DELO V SKLADU Z PREDPISI IN ZAHTEVAMI ZA VARSTVO PRI DELU,

STROKOVNO IZOBRAŽEVANJE,

VZDRŽEVANJE OPREME PO USTREZNIH NAVODILIH,

IZOBRAŽEVANJE/MENTORSTVO PRIPRAVNIKOM,

OSTALA ADMINISTRATIVNA DELA PO NALOGU VODJE, ODGOVORNOST ZA STROKOVNO DELO IN ZAKONITOST., V. stopnja izobrazbe, 2 leti delovnih izkušenj ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ONKOLOŠKI INŠTITUT LJUBLJANA, ZALOŠKA CESTA 2, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . .
Contact Email: gp.oionko-i.si

Identificador de la vacante:NR12912.

Ver las 709 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.