Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Profesionales de enfermería > Zdravotní Sestra, Všeobecné Sestry S Osvědčením

ZDRAVOTNÍ SESTRA, Všeobecné sestry s osvědčením

Trabajar de Profesionales de enfermería en Pardubický kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství a porodnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Descripción de la oferta de trabajo:

Příspěvková organizace zřízená Městem Lanškroun Sociální služby Lanškroun vypisuje výběrové řízení na pozici zdravotní sestry MÍSTO VÝKONU: Janáčkova č.p.

1003, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun PRACOVNÍ DOBA: 12ti hodinové směny - denní, noční KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY: - způsobilost k právním úkonům - občanská bezúhonnost - doložena výpisem z rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce - odborná způsobilost doložena osvědčením k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu OSOBNÍ PŘEDPOKLADY: - základní informace o oboru, sociálních službách, systému zdravotnictví a sociálních služeb - komunikativnost a empatický lidský přístup ke klientům s ohledem na jejich potřeby - dobré organizační schopnosti v práci s lidmi - zájem o profesní a osobnostní rozvoj, zájem přinášet a aplikovat nové ošetřovatelské postupy v praxi - ochota pracovat v nepřetržitém provozu - dobrý vztah ke starším lidem - schopnost pracovat v týmu lidí a vyhodnocovat a předávat důležité informace - aktivní znalost práce s PC - MS Office Word PŘIHLÁŠKA MUSÍ OBSAHOVAT TYTO NÁLEŽITOSTI A DOKLADY: - jméno, příjmení a titul - datum a místo narození - státní příslušnost - místo trvalého pobytu - telefonický kontakt na uchazeče - datum a podpis - životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech - kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání NABÍZÍME: - příjemné pracovní prostředí - 5 týdnů dovolené - závodní stravování - platové zařazení dle nařízení vlády ČR č.

341/2017 Sb., v platném znění a dalších platných mzdových předpisů KONTAKT: Monika Kolomá, vedoucí zdravotního úseku, telefonicky

Región: Pardubický kraj.

Ver 272 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 26500 (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: SOCIÁLNÍ SLUŽBY LANŠKROUN.

Obraťte se na kontaktní osobu. Monika Kolomá, vrchní sestra. Tel.: +420 739 455 272.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 739 455 272

Identificador de la vacante:14437670703.

Ver las 1,632 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.