ZDRAVNIK SPECIALIST PPD2 (ŠIFRA DM: E018020), (M/Ž), KIRURŠKA KLINIKA, KLINIČNI ODDELEK ZA OTROŠKO KIRURGIJO IN INTENZIVNO TERAPIJO - M/Ž

Vacantes en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de Médicos especialistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Zdravniki/zdravnice : Zdravniki specialisti/zdravnice specialistke.

Descripción de la oferta de trabajo:
ZDRAVNIK SPECIALIST PEDIATRIJE, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, DIAGNOSTICIRANJE, ZDRAVLJENJE IN REHABILITACIJA BOLNIKOV NA TERCIARNI RAVNI, V SKLADU S SPECIALIZACIJO, STROKOVNIMI STANDARDI IN POKLICNO ETIČNIMI MERILI; IZVAJANJE SPECIALNIH MEDICINSKO-TEHNIČNIH POSEGOV IN DIAGNOSTIČNO TERAPEVTSKIH POSTOPKOV; VODENJE MEDICINSKE DOKUMENTACIJE, PREDPISOVANJE ZDRAVIL IN MEDICINSKIH PRIPOMOČKOV; STALNO STROKOVNO IZOBRAŽEVANJE IN SPREMLJANJE RAZVOJA MEDICINSKE STROKE , slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, DOKTOR MEDICINE SPECIALIST PEDIATRIJE; VELJAVNA LICENCA ZA PODROČJE PEDIATRIJE, ZNANJE SLOVENSKEGA JEZIKA (raven C1 skupnega Evropskega jezikovnega okvira, DELO NA BOLNIŠKEM ODDELKU , dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1022 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER LJUBLJANA.

Dirección: Zaloška cesta 2 , 1000 LJUBLJANA.

Ver las 328 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas ofertadas.