Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > médico generalista/médica generalista > Zdravnik Specialist Splošne Ali Družinske Medicine - M/ž

Búsqueda de médico generalista/médica generalista en Jugovzhodna Slovenija (Eslovenia)

Zdravnik Specialist Splošne Ali Družinske Medicine - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales › médico generalista/médica generalista.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Zdravniki/zdravnice › Splošni zdravniki/splošne zdravnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVNIK SPECIALIST SPLOŠNE MEDICINE, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VODENJE IN ORGANIZIRANJE DELA ZDRAVSTVENEGA TIMA V AMBULANTI, SAMOSTOJNO IZVAJANJE DIAGNOSTIKE, TERAPIJE IN ZDRAVLJENJE, SAMOSTOJNO ODLOČANJE O DELAZMOŽNOSTI ZAVAROVANCEV, ODLOČANJE O NAPOTITVAH NA BOLNIŠNIČNO ZDRAVLJENJE IN SPECIALISTIČNE PREGLEDE, IZPOLNJEVANJE MEDICINSKE DOKUMENTACIJE (IK POSTOPKI, IZ, KLIMATSKO ZDRAVLJENJE, ZDRAVNIŠKA POTRDILA, POSTOPKI ZA SODIŠČA, ZDRAVSTVENA SPRIČEVALA, POROČILA IN DRUGO), OBRAVNAVA URGENTNIH STANJ, ANALIZIRANJE DEJAVNIKOV TVEGANJA IN PREDLAGANJE UKREPOV ZA IZBOLJŠANJE ZDRAVSTVENEGA STANJA OGROŽENE POPULACIJE., Vpis v register zdravnikov, veljavna licenca (splošna / družinska medicina).Pri oddaji vloge navedite registrsko številko prijave.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 159 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO, Kandijska cesta 4 , 8000 NOVO MESTO.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: JURCA ALENKA
Contact Phone: 07/39 16 705
Contact Email: alenka.jurcazd-nm.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PB91310.

Ver las 112 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales › médico generalista/médica generalista ofertadas.