Zaměstnanec/zaměstnankyně insolvenční agendy, Všeobecní administrativní pracovníci

Trabajos de Oficinistas generales en República Checa (Hlavní město Praha)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Úředníci : Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů : Všeobecní administrativní pracovníci : Všeobecní administrativní pracovníci.

Descripción de la oferta de trabajo:
Kontakt: Věra Šíchová, Adéla Hradecká, e-mail: vsichovaReemplazar por una arrobamsoud.pha.justice.cz; ahradeckaReemplazar por una arrobamsoud.pha.justice.cz, prvotní kontakt emailem. Místo výkonu:Spálená č.p. 6/2, Praha 2. Náplň práce: provádění zápisu protokolů, zapisování v jednací síni, provádění přepisu rozhodnutí zajišťování doručování písemností provádění vybraných úkonů v informačním systému Požadavky: ukončené SŠ komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a pečlivost uživatelská znalost práce s PC dobrá znalost českého jazyka způsobilost k právním úkonům výpis z trestního rejstříku Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, rekreační zařízení V případě zájmu o pozici zašlete přihlášku včetně strukturovaného profesního životopisu e-mailem na: vsichovaReemplazar por una arrobamsoud.pha.justice.cz nebo ahradeckaReemplazar por una arrobamsoud.pha.justice.cz

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 393 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/10/2017.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 14740.0 CZK mínimo y 22170.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Věra Šíchová, Adéla Hradecká

Empresa: MĚSTSKÝ SOUD V PRAZE.

Contacto: Věra Šíchová, Adéla Hradecká

Ver las 843 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.