Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Técnicos en ingeniería civil > Zaměřovací A Servisní Technik/čka - Mělník, Ostatní Stavební Technici

Búsqueda en Středočeský kraj (República Checa) de Técnicos en ingeniería civil

Zaměřovací A Servisní Technik/čka - Mělník, Ostatní Stavební Technici

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Stavební technici

Descripción de la oferta de trabajo:

SVĚT OKEN s.r.o., stabilní společnost patřící mezi přední české výrobce a prodejce širokého sortimentu prvotřídní kvality, hledá do svého kolektivu nového Zaměřovacího a servisního technika/čku pro Středočeský kraj.

CO VÁS ČEKÁ:

- jednání a stálá komunikace se zákazníky, zaměřování nových zakázek, včasná reakce na požadavky zákazníků, plánování servisní činnosti, úzká spolupráce se servisním a reklamačním oddělením

POŽADAVKY:

- SŠ s maturitou - nejlépe technického zaměření

- praxe v oboru výhodou

- zodpovědnost, pečlivost a samostatnost

- komunikativnost a příjemné vystupování

- časová flexibilita

- bezúhonnost

- ŘP sk.B

NABÍZÍME:

- práci v dynamicky se rozvíjející firmě

- odpovídající platové ohodnocení

- jistotu stabilní firmy

- nástup možný ihned

Región: Středočeský kraj.

Ver 424 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 20000 (CZK mensual).

Empleador: SVĚT OKEN s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Iveta Horálková, asistentka ředitele. E-mail: svet-oken.cz" rel="nofollow">pracesvet-oken.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: pracesvet-oken.cz

Identificador de la vacante:15923630775.

Ver las 372 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil ofertadas.