Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines > Zahradník - Mistr, Zahradníci Krajináři

Empleos de Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines en República Checa

Zahradník - Mistr, Zahradníci Krajináři

Clasificación del trabajo: Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros : Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado : Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado : Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines.

Kvalifikovaní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství : Kvalifikovaní pracovníci v zemědělství, orientovaní na trh : Zahradníci a pěstitelé orientovaní na trh : Zahradníci, pěstitelé v zahradnických školkách

Descripción de la oferta de trabajo:

pracoviště Podzámecká zahrada v Kroměříži

- Pracovní náplň: péče o památky UNESCO, podílí se na zajištění správy a údržby zahrady (odborná péče o vegetační prvky - květinové záhony, keřové skupiny, dřeviny; pomáhá při údržbě technických prvků v zahradě - cesty, kašny, mobiliář aj.), obsluhuje malou i velkou zahradní mechanizaci, s hlavním zahradníkem navrhuje technologické postupy pro péči, údržbu a úklid památkového objektu, podílí se na provozu a údržbě vodního systému v Podzámecké zahradě, má na starosti kompostování a veškeré pracovní úkony s tím související, podílí se na přípravě akcí, které zaměstnávající organizace pořádá, podílí se na zahradnických službách v rámci jiné činnosti

- Požadavky: ŠS nebo SOU vzdělání zahradnického nebo příbuzného oboru, praxe v oboru vítána, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilita, organizační a komunikační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B a T

- Výhodou: práce na PC (Word, Excel aj.), další dosažená profesní kvalifikace - ochrana rostlin, ošetřování a péče o dřeviny, práce ve výškách, obsluha drobného motorového nářadí, obsluha tlakových nádob atd.

- Nabízíme: možnost osobního ohodnocení při dobrých pracovních výsledcích, pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování, termín nástupu k 1.1.2021 /případně dle dohody, možnost služebního bytu

- V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete: strukturovaný profesní životopis s adresou, číslem telefonu a e-mailem, motivační dopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Požadované podklady zašlete prosím na e-mailovou adresu krupova.lenkaado.cz nejpozději do 30.11.2020. Do předmětu uveďte: Výběrové řízení - zahradník.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b, be.

Empleador: Správa Arcibiskupského zámku a zahrad v Kroměříži, z.ú..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Lenka Krůpová, hlavní zahradník. Tel.: +420 775 890 551. E-mail: ado.cz" rel="nofollow">krupova.lenkaado.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 775 890 551
  • Correo electrónico: krupova.lenkaado.cz

Identificador de la vacante:20095760728.

Ver las 319 ofertas de trabajo de Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros : Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado : Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado : Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines ofertadas.