Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Supervisores de tiendas y almacenes > Zástupci Vedoucí Prodejny, Vedoucí Pracovních Týmů V Prodejnách

Búsqueda de Supervisores de tiendas y almacenes en Moravskoslezský kraj (República Checa)

Zástupci Vedoucí Prodejny, Vedoucí Pracovních Týmů V Prodejnách

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

Z: 8.10.2019 a: 8.11.2019. Místo výkonu práce Heřmanice u Oder 54.

Požadujeme: Vyučen-a v oboru prodavač-ka s maturitou a s praxí v obchodě výhodou, dobrá praktická znalost provozu prodejny, komunikativnost, pečlivost a odpovědnost, znalost práce na PC, zkušenosti s vedením kolektivu prodejny výhodou..

Odešlete prosím životopis na email, brhel.frantisekjednota-hodonin.cz

Zaměstnanecé výhody: zaměstnání v prosperující české firmě, stravenky, penzijní připojištění, odměny při pracovních a životních výročích, systém firemního vzdělávání.

Kontakní osoba: Ing. František Brhel, telefonický kontakt od 7:00 do 15:30 hodin na telefoním čísle 518 389 236, osobní kontakt - dohodou.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 160 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 14300 (CZK mensual).

Empleador: Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně.

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. František Brhel. Tel.: +420 518 389 236,721 539 351. E-mail: jednota-hodonin.cz" rel="nofollow">brhel.frantisekjednota-hodonin.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 518 389 236,721 539 351
  • Correo electrónico: brhel.frantisekjednota-hodonin.cz

Identificador de la vacante:17033180795.

Ver las 164 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes ofertadas.