Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Supervisores de tiendas y almacenes > Zástupce Vedoucí Prodejny Maso, Uzeniny, Lahůdky - Jindřichův Hradec, Vedoucí Pracovních Týmů V Prodejnách

Zástupce vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - JINDŘICHŮV HRADEC, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Oferta de empleo de Supervisores de tiendas y almacenes en Jihočeský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě JINDŘICHŮV HRADEC.

Pracovní náplň: • objednávání a příjem zboží pro prodejnu • nábor prodavaček, jejich hodnocení a motivování • celkové řízení chodu prodejny • zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu prodejny a dodržování standardů Požadujeme: • ideálně vyučení v oboru řezník nebo SŠ potravinářské technologie • praxe v bourání a zpracování masa výhodou • zkušenost s řízením menšího kolektivu • znalost práce s PC Nabízíme: • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky • kreativní práci s lidmi V případě zájmu svůj životopis zašlete na alehkaprochazka.cz.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 267 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 19000 mínimo y 21000 máximo (CZK mensual).

Empleador: PMU CZ, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Adéla Lehká, personalista. Tel.: +420 416 856 107. E-mail: alehkaprochazka.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 416 856 107
  • Correo electrónico: alehkaprochazka.cz

Identificador de la vacante:15192760704.

Ver las 138 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes ofertadas.