Trabajos de Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos en Moravskoslezský kraj (República Checa)

Zástupce/kyně Vedoucí Stravovacího Provozu, Vedoucí Provozu V Ubytování, Stravování A Pohostinství (kromě školních Jídelen A Menz)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos.
Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Provozní pracovníci : Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce: LDN, Ostrava-Radvanice Kontakt: e-mailem Kompetence: Kontroluje množství, kvalitu a teplotu teplých a studených pokrmů dodaných z MNO pro pacienty/klienty a zaměstnance LDN a DSS Radvanice Úzce spolupracuje s oddělením nutričních terapeutů Zajišťuje objednávání surovin, přebírku a řádné skladování surovin do skladu Provádí evidenci skladových zásob, měsíční fyzickou a administrativní uzávěrku střediska V případě nutnosti pomáhá podřízeným zaměstnancům v jejich pracovní činnosti Vede výkazy mzdových nároků svých podřízených zaměstnanců Požadavky: Schopnost řídit malý kolektiv Praxe ve stravovacím provozu podmínkou Orientace v nemocničních dietách výhodou Znalost skladového hospodářství Zdravotní průkaz Trestní bezúhonnost Specifikace místa: Pracovní doba 6:00-14.30 hod Pracovní smlouva na dobu určitou, zástup za mateřskou dovolenou Nabízíme: Platové ohodnocení a růst platu garantovaný vyhláškou o platu (platová tř. 8), po zapracování možno přiznat osobní ohodnocení Možnost získat byt v Ostravě a zaměstnaneckou slevu na nájmu Týden dovolené navíc Zaměstnanecké benefity v rámci FKSP - příspěvky na stravování, rekreaci, kulturní a sportovní akce, dětskou rekreaci Příspěvek zaměstnavatele na rehabilitaci, očkování a vitamínové přípravky, penzijní připojištění aj. Podpora jazykového vzdělávání a další benefity vyplývající z kolektivní smlouvy

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 371 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 15450.0 CZK mínimo y 23230.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Ivana Staňková, vedoucí LDN-oddělení léčebné výživy a stravování

Empresa: Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace.

Contacto: Ivana Staňková, vedoucí LDN-oddělení léčebné výživy a stravování

Email: ivana.stankovaReemplazar por una arrobamnof.cz

Teléfono: +420 595 222 661,662,664.

Ver las 148 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.