Zásobovač/ka, Nákupčí. Olomoucký kraj. República Checa

Vacantes de Agentes de compras en Olomoucký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Nákupčí.

Descripción de la oferta de trabajo:
Náplň práce: • zajištění a nákup nezdravotního materiálu; • denní komunikace s dodavateli, specifikování potřeb a požadavků na základě plánu a následné vystavování objednávek; • udržování optimální úrovně skladových zásob. Požadujeme: • vzdělání: vzdělání min. ÚSO; • platné řidičské oprávnění sk. B; • znalost práce na PC (excel); • schopnost samostatného logického myšlení a rozhodování; • trestní bezúhonnost; • pozitivní přístup, flexibilita, ochota učit se novým postupům, pečlivost, pracovitost, zodpovědnost a vstřícnost; • samostatnost, pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce. Nabízíme: • pracovní poměr na plný pracovní úvazek; • zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti; • podmínky pro osobní a profesionální rozvoj. Mzdové podmínky: • nástupní mzda od 18.000,-Kč (po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení). Benefity: • zajímavý zaměstnanecký bonusový systém společnosti (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, bezúročné zápůjčky, možnost ubytování). Kontakt: • Ing. Mgr. Martin Pelnář, člen představenstva, e-mail: martin.pelnarReemplazar por una arrobanemocnicesumperk.cz, tel. 583 335 102 • Ing. Mgr. Renata Kleštincová, vedoucí personálního a mzdového oddělení, e-mail: renata.klestincovaReemplazar por una arrobanemocnicesumperk.cz, tel. 583 334 562

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 339 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 37.5.

Salario: mínimo 18000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Mgr. Renata Kleštincová

Empresa: Nemocnice Šumperk a.s..

Contacto: Ing. Mgr. Renata Kleštincová

Email: renata.klestincovaReemplazar por una arrobanemocnicesumperk.cz

Teléfono: +420 583 334 562.

Ver las 311 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras ofertadas.