Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Herramentistas > Zámečníci/svářeči Zk111, Zk135, Zp1135, Zámečníci Strojů

Zámečníci/Svářeči ZK111, ZK135, ZP1135, Zámečníci strojů

Ofertas de trabajo de Herramentistas en Moravskoslezský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Descripción de la oferta de trabajo:

z: 1.3.2018 a: 25.6.2018 Požadujeme: manuální zručnost, praxe min.

5 let.

Svařování tlakového potrubí.

Nabízíme: zajímavou, různorodou a perspektivní práci, odpovídající finanční ohodnocení dle výkonu a nasazení, zvláštní prémie, dobré zázemí, týmovou práci, možnost profesního růstu.

Možnost práce na plný i zkrácený úvazek, i na DPP.

Nástup možný ihned.

Kontakt.: zájemci se hlaste u vedoucího výroby na tel.

725 872 191, na email infotimkoservis.cz

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 498 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 27000 máximo (CZK mensual).

Empleador: TIMKO - servis spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Kontakt:. Tel.: +420 725 872 191. E-mail: infotimkoservis.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 725 872 191
  • Correo electrónico: infotimkoservis.cz

Identificador de la vacante:14064960716.

Ver las 462 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.