Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > ayudante de recursos humanos > Toimistotyöntekijä, Henkilöstöhallinto, Putsblank Siivouspalvelu Oy, Helsinki, Helsinki

Toimistotyöntekijä, henkilöstöhallinto, Putsblank Siivouspalvelu Oy, Helsinki, Helsinki

Ofertas de ayudante de recursos humanos en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Empleados del servicio de personal › ayudante de recursos humanos.

Traducción de la profesión: Toimisto- ja asiakaspalvelutyöntekijät › Muut toimistotyöntekijät › Muut toimistotyöntekijät › Henkilöstöhallinnon avustavat toimistotyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme uutta luottohenkilöä huolehtimaan henkilöstöhallinnollisista tehtävistä ja myynti- sekä osto-reskontran ylläpidosta ensisijaisesti äitiysloman ajaksi. Mahdollisuus myös pysyvään yli 12kk työsuhteeseen.

Sinulle tulee olla kokemusta palkalaskusta sekä Procountor-järjestelmän käyttämisestä. Saat perehdytyksen Procountoriin ja muihin yrityksen käyttämiin järjestelmiin, mutta aiempi työkokemus on välttämättömyys. Lisäksi monikulttuurinen työyhteistömme vaatii myös kohtalaista englannin kieltä (pääasiointi-kielemme on suomi).

Saat työskennellä suhteellisen itsenäisesti, ja houkuttimena tarjoamme kasvavassa perheyrityksessämme todella avarat mahdollisuudet etenemiseen ja työnkuvan kehittämiseen haluamaasi suuntaan. Etsimme henkilöä, joka haluaa kasvaa mukanamme, on omatoiminen ja aloitteellinen eikä pelkää tarttua uusiin haasteisiin.

Tehtävä täytetään heti oikean henkilön löydyttyä, jätä hakemuksesi pikaisesti! Työ alkaa viimeistään 21.10.2024, mutta mielellään jo aikaisemmin.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 969 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Putsblank Siivouspalvelu Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:a440932a-f147-430d-8855-14309cd5c2e9.

Ver las 91 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Empleados del servicio de personal › ayudante de recursos humanos ofertadas.