Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga > Yhdistelmäajoneuvon/kuorma-auton Kuljettaja, 3 Paikkaa, Taitorent Oy, Pirkkala

Yhdistelmäajoneuvon/kuorma-auton kuljettaja, 3 paikkaa, Taitorent Oy, Pirkkala

Vacante en Pirkanmaa (Finlandia) de conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme nyt yhdistelmäajoneuvonkuljettajia, sekä kuorma-auton kuljettajia Tampereelle. Sekä kesätöihin, että myös pitempiaikaisiin työsuhteisiin!

Yhdistelmäajoneuvon kuljettajalta vaaditaan vähintään B,C,CE- ajokortti, tieturvakortti ja ammattipätevyydet. ADR- luvat, positiivinen asenne, sekä kokemus alalta katsotaan eduksi.

Kuorma-auton kuljettajalta samat vaatimukset ilman CE- korttia.

Työ on pääsääntöisesti kappaletavaran kuljettamista. Muun muassa trukkilavoja ja rullakoita.

Työpäivät ovat useimmiten 9-11 tuntisia. Tälloin työviikot ovat neljä päiväisiä. Pyrkimyksenä on 40h/viikko.

Hyvälle, kokeneelle ja luotettavalle tekijälle mahdollisuus pitkäaikaiseen ja vakituiseen työsuhteeseen.

Palkkaus tessin tai sovittaessa työntekijän palkkatoiveen mukaan. Työhön perehdytetään hyvin.

Työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä.

Mikäli kiinnostuit paikasta ja tämä olisi juuri oikea työpaikka sinulle, niin laita hakemus osoitteessa www.taitorent.fi, niin olemme yhteydessä pikimmiten!

Voit olla myös suoraan yhteydessä Aatu Linnaan joko puh: 0442488942, tai aatutaitorent.fi .

TaitoRent Oy on Tampereella toimiva täyden palvelun henkilöstöpalvelualan yritys. Tarjoamme luotettavia rekrytointipalveluita yrityksille ja työnhakijoille joustavasti eri toimialoilla.

9-11h

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 401 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 3.

Empleador: Taitorent Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:a274fe9c-b5e2-4113-9adf-d73eff9a2aa9.

Ver las 234 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga ofertadas.