Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Islandia > Supervisores de tiendas y almacenes > Worker In The Polish Store (esk190705)

Worker in the Polish store (ESK190705). Islandia

Oferta de empleo de Supervisores de tiendas y almacenes en Islandia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes.

Service and sales workers : Sales workers : Shop salespersons : Shop supervisors

Descripción de la oferta de trabajo:

We are looking for a person who wants to work in the Polish store and grow in our company. If you are a fully available person, eager for longer cooperation, enjoy active work and surround yourself with people, apply today! We are looking for somebody who can start work as soon as possible.

Who we are:

Above all, we are a family company. We have been operating in trade since 2015 and are constantly developing. We want to create a well-coordinated team. We want to come to work in a good mood and leave it the same. We want to employ people who will want to grow with us in the company and will stay with us for a long time. That is why we have stable teams in our stores and we rarely seek new people.

We also focus on good quality products, professional service and a modern look. We want to change perceptions about the food industry, that is why we create a modern, well-organized organization and most importantly respectful employee!

We can give you:

  • Full-time employment contract
  • Possibility of development, training on work and customer service, even if you do not have experience in working in the store, we will train you
  • Possibility of promotion (change manager / department manager)
  • A clear system of work and division of duties
  • Work in a harmonious and friendly team

Working hours are Monday - Friday in shifts. First shift: 09:30 - 17:30. Second shift: 13:30 - 21:30.

Deadline for application is 31/08/19. Please send your CV to the e-mail: islandmarket04gmail.com

Szukamy osoby, która chce sie rozwijac w naszej firmie. Jesli jestes osoba w pelni dostepna, chetna do dalszej wspólpracy, ciesz sie aktywna praca i otaczaj sie ludzmi, aplikuj juz dzis! Praca jest dostepna od razu.

Kim jestesmy:

Przede wszystkim jestesmy firma rodzinna. Dzialamy w handlu od 2015 roku i stale sie rozwijamy. Chcemy stworzyc dobrze skoordynowany zespól. Chcemy pracowac w dobrych nastrojach i pozostawic to samo :). Chcemy zatrudniac ludzi, którzy chca rozwijac sie z nami w firmie i pozostana z nami przez dlugi czas. Dlatego mamy stabilne zespoly w naszych sklepach i rzadko szukamy nowych ludzi.

Skupiamy sie równiez na produktach dobrej jakosci, profesjonalnej obsludze i nowoczesnym wygladzie. Chcemy zmienic opinie na temat przemyslu spozywczego, dlatego tworzymy nowoczesna, dobrze zorganizowana organizacje i co najwazniejsze szacunku pracownika!

Przekonaj sie sam / sam!

POZYCJA: Praca w sklepie

Mozemy Ci dac:

  • umowa o prace na pelen etat
  • mozliwosc rozwoju, szkolenia w pracy i obslugi klienta, nawet jesli nie masz doswiadczenia w pracy w sklepie, bedziemy Cie szkolic
  • mozliwosc promocji (menedzer zmian / kierownik dzialu)
  • przejrzysty system pracy i podzial obowiazków
  • pracuj w zgranym i przyjaznym zespole

Wyslij swoje CV! Zadzwon do kandydatów, z którymi bedziemy rozmawiac przez chwile, a potem zaprosimy do naszego sklepu indywidualnych ludzi na dluzsza rozmowe :).

Umsóknarfrestur er til og með 31/08/19. Vinsamlegast sendið umsókn ásamt ferilskrá á netfangið: islandmarket04gmail.com

País del trabajo: Islandia.

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Empleador: Market ehf. .

Instrucciones para solicitar:

Contact us to apply or follow this link: Please follow the description in the vacancy above

Identificador de la vacante:51980.

Ver las 165 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes ofertadas.