WEBOVÝ SPECIALISTA, Systémoví analytici. Liberecký kraj

Empleo de Analistas de sistemas en República Checa (Liberecký kraj)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Analistas de sistemas.
Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací : Systémoví analytici.

Descripción de la oferta de trabajo:
Ve Fundpeak vyvíjíme webové aplikace pro správu investičního portfolia podílových fondů a fondů alternativního investování. Máme přes 100 zahraničních klientů, kteří spravují více než 5 mld dolarů. Hledáme do našeho malého pohodového týmu spolehlivého kolegu pro klientskou (helpdesk) a marketingovou podporu. Budeš pracovat v naší kanceláři v Turnově s možností homeoffice. Co budeš dělat - klientskou podporu včetně analýzy požadavků na úpravu funkcionality aplikací - testování funkčnosti nově vytvořených funkcí aplikace - podporu programátorského vývoje - podporu marketingových aktivit Co očekáváme - pokročilou znalost angličtiny - spolehlivost, férové jednání a nadprůměrné pracovní nasazení - dobré organizační schopnosti - znalost programování, online marketingu a investičních statistik výhodou Co nabízíme - pohodový kolektiv - dobré platové podmínky - panáka dobrého pití s každým novým klientem - firemní mobil a notebook - možnost částečné práce z domova - pružnou pracovní dobu - možnost práce na plný úvazek, částečný, DPP - možnost podílu na výsledcích firmy - práci s moderními technologiemi v zajímavém prostředí finančních trhů - zázemí stabilní firmy (12 let na trhu)

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Liberecký kraj.

Ver 177 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 20.

Salario: 20000.0 CZK mínimo y 40000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Pavel Topol, jednatel

Empresa: Futures s.r.o..

Contacto: Ing. Pavel Topol, jednatel

Email: pavelReemplazar por una arrobafundpeak.com

Teléfono: +420 603 499 873.

Ver las 679 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Analistas de sistemas ofertadas.