Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Operadores de autoelevadoras > Wózkowy (wysokie Podnoszenia)

Wózkowy (wysokie podnoszenia). Polonia

Búsqueda en Polonia de Operadores de autoelevadoras

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.

Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń : Kierowcy i operatorzy pojazdów : Operatorzy pojazdów wolnobieżnych : Operatorzy urządzeń dźwigowych

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego oraz inne prace zlecone przez pracodawcę.Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- pozostałe: Wymagane uprawnienia na wózki widłowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego, aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne oraz praktyczna umiejętność sztaplowania na komorachSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą powinny zgłaszać się od dnia 04.05.2020r do biura firmy przy ul.

Brańska 63 z ważnymi badaniami sanitarno - epidemiologicznymi.- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2600 (PLN).

Empleador: Agrana Fruit Polska Sp. z o.o..

Instrucciones para solicitar:

Andrzej Iwanowski, tel.: 85 730 26 43

Identificador de la vacante:1327StPr/20/0214.

Ver las 287 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.