Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Practicantes y asistentes médicos > Praktická Sestra , Praktické Sestry

Praktická sestra , Praktické sestry. Liberecký kraj

Contratación de Practicantes y asistentes médicos en Liberecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Otros profesionales de nivel medio de la salud › Practicantes y asistentes médicos.

Traducción de la profesión: Techničtí a odborní pracovníci › Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví › Ostatní odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví › Odborní zdravotničtí asistenti.

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme:

- zdravotnické vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb.

- praxe výhodou, morální a občanskou bezúhonnost, příjemné vystupování a zájem o obor.

- Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Nabízíme:

- jistota a stabilita zaměstnavatele

- práce v moderním a přátelském prostředí s důrazem na týmovou spolupráci

- bezplatné vzdělávání, osobní i odborný rozvoj s podporou kolektivu i zaměstnavatele

- výborné mzdové podmínky

- týden dovolené navíc = 25 dní

- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 6000 Kč ročně

- příspěvek na závodní stravování - cena obědového menu jen 45 Kč

- 10% sleva do lékárny a Centra zdraví

- 10% sleva na nákup v nemocničním bistru

- výhodný zaměstnanecký tarif od O2 i pro Vaši rodinu

- Cafeterie - široký výběr benefitů ve výši až 5000 Kč ročně

- finanční a dárková odměna za pracovní výročí

- společenské a kulturní akce pro děti i dospělé

- zdarma očkování proti chřipce

- zdarma nadstandardní pokoj v případě Vaší hospitalizace

- využití systému psychosociální intervenční služby ve zdravotnictví

- bezplatný přístup do odborné knihovny

Vhodné i pro  cizince!

Región: Liberecký kraj.

Ver 27 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Empleador: Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Nikola Hyblerová. Tel.: +420 487 954 033. E-mail: zamestnaninemcl.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 487 954 033
  • Correo electrónico: zamestnaninemcl.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:29041460792.

Ver las 14 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Otros profesionales de nivel medio de la salud › Practicantes y asistentes médicos ofertadas.