VZGOJITELJ ZAČETNIK - M/Ž. Podravska. Eslovenia

Oferta de empleo en Eslovenia (Podravska) de Maestros preescolares

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Osnovnošolski učitelji/osnovnošolske učiteljice in vzgojitelji/vzgojiteljice predšolskih otrok : Vzgojitelji/vzgojiteljice predšolskih otrok.

Descripción de la oferta de trabajo:
VZGOJITELJ PREDŠOLSKIH OTROK, Določen čas, 8 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE AKTIVNOSTI, KI SO OPREDELJENE V NAČRTU DELA PROJEKTA. IZVAJANJE PRIPRAV NA VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNO DELO. NEPOSREDNO IZVAJANJE VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNEGA DELA. OPRAVLJANJE DRUGEGA DELA V ZVEZI Z VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNIM DELOM., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, VZGOJITELJ ZAČETNIK, KI IZPOLNJUJE POGOJE ZA JAVNI RAZPIS ZA IZBOR OPERACIJ "PRVA ZAPOSLITEV NA PODROČJU VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA 2018", Z ZAKONOM IN DRUGIMI PREDPISI DOLOČENE POGOJE O IZOBRAZBI ZA DELOVNO MESTO. ZAPOSLITEV SE IZVEDE V PRIMERU, DA JE ZAVOD IZBRAN NA PREDMETNEM RAZPISU "PRVA ZAPOSLITEV NA PODROČJU VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA 2018". POGODBA SE SKLENE S POLNIM DELOVNIM ČASOM ZA ČAS TRAJANJA PROJEKTA OD 1. 4. 2018 DO 30. 11. 2018, S PODALJŠANJEM POGODBE Z VSAJ POLOVIČNIM DELOVNIM ČASOM, DO 31. 5. 2019.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 541 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OSNOVNA ŠOLA JURŠINCI.

Dirección: JURŠINCI 19, 2256 JURŠINCI.

Contacto: SVENŠEK JELKA

Email: os.jursinciReemplazar por una arrobaguest.arnes.si

Teléfono: 02 758-00-71.

Ver las 603 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares ofertadas.