VZGOJITELJ V ZAVODU - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Trabajos de Educadores para necesidades especiales en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Educadores para necesidades especiales.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Drugi strokovnjaki/druge strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Učitelji/učiteljice za vzgojo in izobraževanje oseb s posebnimi potrebami.

Descripción de la oferta de trabajo:
STROKOVNJAKI ZA VZGOJO IN IZOBRAŽEVANJE OSEB S POSEBNIMI POTREBAMI, Določen čas oz. do vrnitve odsotne delavke na porodniškem dopustu, polni delovni čas, 40 ur, IZVAJA VZGOJNO DELO IN DRUGE OBLIKE ORG. DELA Z OTROKI V SKLADU Z LDN ZAVODA; VODI VZGOJNO SKUPINO; NAČRTUJE, ORGANIZIRA IN IZVAJA CELOTNO ŽIVLJENJE IN DELO V VZGOJNI SKUPINI; ORGANIZIRANJE IN IZVAJANJE RAZNIH OBLIK SOC. UČENJA V DOMU IN IZVEN DOMA; IZVAJANJE VZG. TEM PO PROGRAMU VZG. SKUPINE; PRIPRAVA SKUPINE NA SPREJEM NOVIH OTROK; VODENJE IN SVETOVANJE PRI NAKUPU OSEBNIH PREDMETOV IN GARDEROBE; SPREMLJANJE KORESPONDENCE OTROK; OPRAVLJANJE VSEH OPRAVIL V ZVEZI Z IZHODI, LETOVANJI IN ODPUSTI; IZVAJANJE UČNIH UR IN NUDENJE POMOČI PRI UČENJU ZA ŠOLO; INDIVIDUALNO DELO V SKLADU Z INDIVID. NAČRTOM; INDIVID. KONTAKTIRANJE S STARŠI OZ. ZAKONITIMI ZASTOPNIKI; SODELOVANJE S ŠOLAMI, S SOC. DELAVCEM, GOSPODINJO; NADOMEŠČA ODSOTNEGA DELAVCA PRI VZG. DELU OZ. DRUGIH OBLIKAH ORGANIZIRANEGA DELA Z DIJAKI; UREJA KABINETE, UČILNICE IN DRUGE PROSTORE, KI JIH UPORABLJA ZA SVOJE DELO; DNEVNO VODENJE DNEVNIKA S PRIPRAVO NA VZG. DELO; PRIPRAVA NA VZG. TEME; AŽURNO VODENJE OBSERVACIJ; MESEČNO NAČRTOVANJE DELA VZG. SKUPINE, EVALVACIJA; NAČRTUJE INDIVIDUALNO VZG. DELO; NAČRTUJE IN VODI INTERESNE DEJAVNOSTI OTROK; PRISOTNOST IN AKTIVNO SODELOVANJE NA PEDAGOŠKEM ZBORU IN PRIPRAVA PROBLEMATIKE SKUPINE; SESTAVLJANJE POLLETNIH IN LETNIH POROČIL O OTROCIH TER SESTAVLJANJE IZREDNIH POROČIL; MENTORSTVO ŠTUDENTOM; STROKOVNO IZOBRAŽEVANJE; OPRAVLJA DRUGA DELA PO DOGOVORU, PO NALOGU PEDAGOŠKEGA VODJE. V NUJNIH PRIMERIH DELAVEC OPRAVLJA TUDI NALOGE, KI SICER NE SODIJO V CELOTI V OPIS NJEGOVIH DELOVNIH NALOG., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, Kandidati naj pošljejo vlogo SAMO po pošti!

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 835 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: Mladinski dom Malči Beličeve Ljubljana.

Dirección: Mencingerjeva ulica 65 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: ŠUŠTERŠIČ NATAŠA

Email: natasa.sustersicReemplazar por una arrobaguest.arnes.si

Teléfono: 059 695 410.

Ver las 106 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Educadores para necesidades especiales ofertadas.