Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Maestros preescolares > Vzgojitelj Predšolskih Otrok-pomočnik Vzgojitelja - M/ž

VZGOJITELJ PREDŠOLSKIH OTROK-POMOČNIK VZGOJITELJA - M/Ž

Vacantes en Eslovenia de Maestros preescolares

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Osnovnošolski učitelji/osnovnošolske učiteljice in vzgojitelji/vzgojiteljice predšolskih otrok : Vzgojitelji/vzgojiteljice predšolskih otrok

Descripción de la oferta de trabajo:

POMOČNIK VZGOJITELJA PREDŠOLSKIH OTROK, poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VZGOJA IN VARSTVO PREDŠOLSKIH OTROK V VRTCU Z ITALIJANSKIM UČNIM JEZIUKOM, Kandidati morajo izpolnjevati pogoje Zakona o posebnih pravicah italijanske in madžarske narodne skupnosti na področju vzgoje in izobraževanja.

Ulogo za prijavo in kratek življenjepis pošljete v italijanskem jeziku.

Obvezne priloge: potrdilo o izobrazbi, o strokovnem izpitu ter potrdilo o nekaznovanosti  ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: SCUOLA ELEMENTARE DANTE ALIGHIERI ISOLA - OSNOVNA ŠOLA DANTE ALIGHIERI IZOLA, ULICA OKTOBRSKE REVOLUCIJE 10, 6310 IZOLA - ISOLA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: VALENTIČ KOSTIĆ CRISTINA
Contact Phone: 05/6625240
Contact Email: presidenzadante-alighieri.si

Identificador de la vacante:NW17521.

Ver las 915 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares ofertadas.