Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Maestros preescolares > Vzgojitelj Predšolskih Otrok - M/ž

VZGOJITELJ PREDŠOLSKIH OTROK - M/Ž. Eslovenia

Trabajos en Eslovenia de Maestros preescolares

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Osnovnošolski učitelji/osnovnošolske učiteljice in vzgojitelji/vzgojiteljice predšolskih otrok : Vzgojitelji/vzgojiteljice predšolskih otrok

Descripción de la oferta de trabajo:

VZGOJITELJ PREDŠOLSKIH OTROK, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 12 mesecev oz. od 1.9.2019 do 31.8.2020., polni delovni čas, 40, VODENJE IN UREJANJE DOKUMENTACIJE.

NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE IN IZVAJANJE INDIVIDUALNIH IN SKUPINSKIH DEJAVNOSTI ZA RAZVOJ OTROKOVIH SPOSOBNOSTI, RAZUMEVANJA IN SPREJEMANJA SEBE IN DRUGIH, DOGOVARJANJA, SODELOVANJA TER RAZVIJANJA SAMOZAVESTI  SPODBUJANJE JEZIKOVNEGA RAZVOJA ZA UČINKOVITO RABO GOVORA S PRIPOVEDOVANJEM ZGODB, PESMI, STIHI, Z IGRANJEM TER S PROSTIM POGOVARJANJEM IN RAZPRAVLJANJEM  NAČRTOVANJE IN IZVAJANJE DEJAVNOSTI, KI OMOGOČAJO USTVARJALNO IZRAŽANJE  ZAGOTAVLJANJE POGOJEV ZA RAZVOJ OTROKOVIH GIBALNIH SPOSOBNOSTI, ZAVEDANJA SVOJEGA TELESA IN DOŽIVLJANJA UGODJA V GIBANJU  POSREDOVANJE ZNANJA Z RAZLIČNIH PODROČIJ ZNANOSTI IN VSAKDANJEGA ŽIVLJENJA TER NEGOVANJA RADOVEDNOSTI, DOMIŠLJIJE IN INTUICIJE  ESTETSKO IN FUNKCIONALNO UREJANJE PROSTORA  OPAZOVANJE IN SPROTNO OVREDNOTENJE OTROKOVEGA NAPREDOVANJA IN ZAZNAVANJE ZNAKOV RAZVOJNIH, ČUSTVENIH ALI ZDRAVSTVENIH TEŽAV IN SODELOVANJE S STARŠI  OPAZOVANJE TER PREPOZNAVANJE DEJAVNIKOV, KI LAHKO OMEJUJEJO NAPREDOVANJE OTROK  SPREMLJANJE DEJAVNOSTI OTROK ZARADI ZAGOTOVITVE VARNOSTI, REŠEVANJA KONFLIKTOV IN NUDENJA PRVE POMOČI  NAVAJANJE OTROK NA ZDRAVO IN KULTURNO PREHRANJEVANJE, RAZVIJANJE HIGIENSKIH NAVAD IN SKRBI ZA ZDRAVJE  OPRAVLJANJE DRUGIH DEL PO NAVODILIH RAVNATELJA. , Znanje italijanskega jezika kot učnega jezika, potrdilo o nekaznovanosti.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: GIARDINO D INFANZIA DELFINO BLU, CAPODISTRIA VRTEC DELFINO BLU KOPER, KOLARSKA ULICA 8 , 6000 KOPER - CAPODISTRIA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person:
Contact Phone:

Identificador de la vacante:NM99579.

Ver las 867 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares ofertadas.