VZGOJITELJ (D027037) - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Oferta de empleo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Profesores de enseñanza secundaria

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Srednješolski učitelji/srednješolske učiteljice : Srednješolski učitelji/srednješolske učiteljice.

Descripción de la oferta de trabajo:
VZGOJITELJ V DIJAŠKEM DOMU, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev oz. predviden pričetek dela 25. 8. 2017, polni delovni čas, 40 ur, VZGOJA SREDNJEŠOLSKE MLADINE ..., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Potrdilo iz kazenske evidence, da oseba ni bila pravnomočno obsojena zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot 6 mesecev in da ni bila pravnomočno obsojena zaradi kaznivega dejanja zoper spolno nedotakljivost.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 862 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: Dijaški dom Bežigrad Ljubljana.

Dirección: KARDELJEVA PLOŠČAD 28 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: . .

Email: tajnistvoReemplazar por una arrobaddb.si

Teléfono: ..

Ver las 421 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.