Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales > Vzdrževalec Strojev In Naprav - M/ž

Vacante en Eslovenia de Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales

Vzdrževalec Strojev In Naprav - M/ž

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales.

Poklici za neindustrijski način dela : Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke ipd : Mehaničarji/mehaničarke, popravljavci/popravljavke motornih vozil in koles : Mehaniki/mehaničarke in popravljavci/popravljavke industrijskih in drugih strojev ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

VZDRŽEVALEC KMETIJSKIH, INDUSTRIJSKIH IN DRUGIH STROJEV, poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SAMOSTOJNO IZVAJA VSA REMONTNA DELA STROJEV IN OSTALIH NAPRAV, PREGLEDUJE IN VZDRŽUJE VSE STROJE, INSTALACIJE IN NAPRAVE, KONTAKTIRA Z ZUNANJIMI SERVISERJI O DELOVANJU NOVIH STROJEV, SPREMLJA NJIHOVO DELOVANJE, NASTAVLJA IN PREIZKUŠA, UREJA IN VODI TEHNIČNO DOKUMENTACIJO, PREDLAGA NABAVO NOVIH DELOV ZA REDNO VZDRŽEVANJE STROJNEGA PARKA, OBVEŠČA NADREJENEGA O NEDOKONČANIH DELIH (PREDVSEM, ČE NISO DOKONČANA V DOLOČENEM ČASU) IN O PROBLEMIH PRI IZVEDBI DELA, VSE DOKUMENTE POSREDUJE NADREJENEMU IN V EVIDENCO, OPRAVLJA DRUGA DELA PO NALOGU NADREJENEGA., Od kandidata pričakujemo: izobrazba: IV. – VI. stopnja izobrazbe elektro ali strojne  smeri, zahtevane delovne izkušnje: 1 leto na podobnih delovnih mestih, vsaj pasivno znanje angleškega jezika, samoiniciativno, samostojno, natančno in odgovorno delo, fleksibilnost pri opravljanju delovnih nalog. , večizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: BISOL Group, elektro inženiring in svetovanje, d.o.o., Latkova vas 59 A, 3312 PREBOLD.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KRALJ NINA
Contact Phone: 03 703 22 66
Contact Email: nina.kraljbisol.si

Identificador de la vacante:NP19046.

Ver las 705 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales ofertadas.