Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales > Vzdrževalec In Serviser Strojnih Naprav - šifra 5179 - M/ž

VZDRŽEVALEC IN SERVISER STROJNIH NAPRAV - ŠIFRA 5179 - M/Ž

Demanda en Eslovenia de Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales.

Poklici za neindustrijski način dela : Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke ipd : Mehaničarji/mehaničarke, popravljavci/popravljavke motornih vozil in koles : Mehaniki/mehaničarke in popravljavci/popravljavke industrijskih in drugih strojev ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

VZDRŽEVALEC KMETIJSKIH, INDUSTRIJSKIH IN DRUGIH STROJEV, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VZDRŽEVANJE, NADZIRANJE, SERVISIRANJE, POSLUŽEVANJE IN ZAGOTAVLJANJE DELOVANJA STROJNE OPREME, STROJEV, NAPRAV TER RAČUNALNIŠKE OPREME.

ORGANIZIRANJE IN OPRAVLJANJE DEL V EKSPEDITU.

UREJANJE TEHNIČNE DOKUMENTACIJE IN EVIDENC MATERIALA.

PRIPRAVLJANJE POROČIL IN EVIDENC S PODROČJA DELA.

DELOVANJE SKLADNO S PREDPISI S PODROČJA VARNOSTI IN ZDRAVJA PRI DELU IN VARSTVA PRED POŽAROM.

IZVAJANJE DRUGIH OPRAVIL SKLADNO Z USPOSOBLJENOSTJO IN NAVODILI., IZOBRAZBA STROJNI TEHNIK ALI MEHATRONIK OPERATER OZ.

DRUG USTREZEN POKLIC.

PRIPOROČENO ZNANJE ANGLEŠKEGA IN NEMŠKEGA JEZIKA NA RAVNI A1.

OBVEZEN VOZNIŠKI IZPIT B KATEGORIJE.

KANDIDAT NAJ V PROŠNJI NAVEDE NA KATERO DELOVNO MESTO SE PRIJAVLJA.

IZBRAN KANDIDAT BO MORAL PREDLOŽITI POTRDILO O NEKAZNOVANJU IN DA NI V KAZENSKEM POSTOPKU.UPOŠTEVANE BODO PROŠNJE PRISPELE PO POŠTI NA NASLOV: POŠTA SLOVENIJE D.O.O., PE PLC, ODDELEK ZA KADROVSKE ZADEVE, CESTA V MESTNI LOG 81, 1000 LJUBLJANA., večizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: POŠTA SLOVENIJE d.o.o., POSLOVNA ENOTA POŠTNI LOGISTIČNI CENTER, Cesta v Mestni log 81 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person:
Contact Phone:

Identificador de la vacante:NK12896.

Ver las 967 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales ofertadas.