Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Instaladores y reparadores en tecnología de la información y las comunicaciones > Vzdrževalec Računalniške Opreme - M/ž

VZDRŽEVALEC RAČUNALNIŠKE OPREME - M/Ž. Eslovenia

Búsqueda de Instaladores y reparadores en tecnología de la información y las comunicaciones en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos electrónicos y de telecomunicaciones : Instaladores y reparadores en tecnología de la información y las comunicaciones.

Poklici za neindustrijski način dela : Mehaniki/mehaničarke električnih in elektronskih naprav ipd : Monterji/monterke, popravljavci/popravljavke elektronskih naprav in telekomunikacijskega omrežja : Monterji/monterke, serviserji/serviserke naprav s področja informacijske in komunikacijske tehnologije

Descripción de la oferta de trabajo:

VZDRŽEVALEC IKT OPREME, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, -NAMEŠČA IN VZDRŽUJE RAČUNALNIŠKO STROJNO IN PROGRAMSKO OPREMO NA DELOVNIH MESTIH

-VZDRŽUJE IN SERVISIRA STROJNO IN KOMUNIKACIJSKO OPREMO

-IZVAJA REDNE PREGLEDE RAČUNALNIŠKIH SISTEMOV IN PERIFERNIH ENOT

-IZVAJA PRILAGODITVE STROJNE IN KOMUNIKACIJSKE OPREME TRENUTNIM POTREBAM UPORABNIKOV

-ZAGOTAVLJA TEHNIČNO PODPORO ZA VSE ZAPOSLENE

-UGOTAVLJA NAPAKE NA INFORMACIJSKO TELEKOMUNIKACIJSKI OPREMI IN SVETUJE UPORABNIKOM PRI ROKOVANJU

-PREVERJA IN ZAGOTAVLJA DELOVANJE INTERNETNE POVEZAVE

-TESTIRA STROJNO IN PROGRAMSKO OPREMO

-IZDELUJE MESEČNA POROČILA O NAJBOLJ POGOSTIH TEŽAVAH UPORABNIKOV IN PREDLAGA UKREPE ZA ODPRAVO LE-TEH

-IZDELUJE DOKUMENTACIJO O NAMEŠČENI STROJNI IN PROGRAMSKI OPREMI

-VODI EVIDENCO UPORABLJENIH LICENC ZA PROGRAMSKO OPREMO

-VODI EVIDENCO UPORABE RAČUNALNIŠKE OPREME

-KOMUNICIRA Z VZDRŽEVALNIMI IN SERVISNIMI ENOTAMI

-PROUČUJE STROKOVNO LITERATURO S PODROČJA RAZVOJA STROJNE IN KOMUNIKACIJSKE OPREME

-NUDI POMOČ SODELAVCEM

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 3 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: KOVIS proizvodna družba d.o.o., Brezina 102 , 8250 BREŽICE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: TRAVNIKAR ŠVALJ NATAŠA
Contact Email: infokovis-group.com

Identificador de la vacante:NL47321.

Ver las 74 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos electrónicos y de telecomunicaciones : Instaladores y reparadores en tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.