Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Conserjes > Vzdrževalec Iv (i.) - M/ž

VZDRŽEVALEC IV (I.) - M/Ž. Eslovenia

Oferta de trabajo en Eslovenia de Conserjes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Poklici za gospodinjska dela, hišniki/hišnice : Hišniki/hišnice

Descripción de la oferta de trabajo:

HIŠNIK, VZDRŽEVALEC, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VZDRŽEVALEC IV (I): PRAVOČASNO IN PRAVILNO VZDRŽEVANJE TER POPRAVILA ZGRADB, OPREME, STROJEV, NAPRAV IN OKOLICE,  NADZOR  NAD DELOVANJEM NAPRAV IN SISTEMOV V ZAVODU TER OBVEŠČANJE NADREJENEGA O OPAŽENIH POSEBNOSTIH,  ZIMSKO VZDRŽEVANJE DOSTOPNIH POTI IN OKOLICE OBJEKTOV,  NADZOR NAD SERVISIRANJEM IN IZVAJANJEM DRUGIH VZDRŽEVALNIH DEL TER DELOM ZUNANJIH IZVAJALCEV, SKRB ZA NABAVO MATERIALA, OPREME TER ZA SMOTRNO ZALOGO REZERVNIH DELOV,  IZVAJANJE POŽARNO VARNOSTNIH PREDPISOV OPRAVLJANJE NALOG V SKLADU Z NASTALO SITUACIJO IN PO NAVODILIH NADREJENEGA.                                       VARUHINJA I.: IZVAJANJE VARSTVA, NEGE IN SOCIALNE OSKRBE UPORABNIKOV,  POMOČ UPORABNIKOM PRI OPRAVLJANJU OSNOVNIH ŽIVLJENJSKIH POTREB, PRI SKRBI ZASE, DRUGE IN BIVALNO OKOLJE,  SODELOVANJE PRI PRIPRAVI, IZVAJANJU IN EVALVIRANJU INDIVIDUALNIH NAČRTOV UPORABNIKOV,  RAZVIJANJE ZAPOSLITVENEGA PROGRAMA IN VPELJEVANJE NOVIH POSTOPKOV V ZAPOSLITVENI PROGRAM, SKLADNO Z NAVODILI TEHNOLOGA,  SODELOVANJE Z ZAKONITIMI ZASTOPNIKI, ORGANIZACIJAMI IN DRUGIMI IZVAJANJE PREVOZOV IN SPREMSTVO UPORABNIKOV,  ORGANIZIRANJE IN IZVAJANJE PROSTOČASNIH AKTIVNOSTI UPORABNIKOV., Delo z odraslimi osebami z motnjo v duševnem in telesnem razvoju.

Možnost večizmenskega dela. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: VARSTVENO DELOVNI CENTER KRANJ, KIDRIČEVA CESTA 51, 4000 KRANJ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: OSOLNIK INES
Contact Phone: 04 280 55 10
Contact Email: vdc.kranjsiol.net

Identificador de la vacante:NR09121.

Ver las 418 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes ofertadas.