Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales > Vzdrževalec Infrastrukture (prometna Infrastruktura) - M/ž

VZDRŽEVALEC INFRASTRUKTURE (PROMETNA INFRASTRUKTURA) - M/Ž

Ofertas de Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales.

Poklici za neindustrijski način dela : Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke ipd : Mehaničarji/mehaničarke, popravljavci/popravljavke motornih vozil in koles : Mehaniki/mehaničarke in popravljavci/popravljavke industrijskih in drugih strojev ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

MEHANIK INDUSTRIJSKIH STROJEV IN NAPRAV, poskusno delo , Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, 1.IZVAJANJE VZDRŽEVALNIH DEL NA PODROČJU DELA (PODROČJE PROMETNE INFRASTRUKTURE) 2.VZDRŽEVANJE DELOVNIH SREDSTEV IN OPREME 3.OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V SKLADU Z NAVODILI NADREJENEGA , Zahtevana znanja: znanja s področja vzdrževanja infrastrukture.

Od kandidatov pričakujemo tudi: dodatna strokovna znanja in izkušnje pri vzdrževanju železniških tirov, predhodne izkušnje in izpit za viličar ali TGM.

Pričakovane kompetence: sodelovanje, odgovornost, spoštovanje, pripadnost, ustvarjalnost, strokovnost in samostojnost, natančnost, reševanje problemov, trajnostna naravnanost, strokovno znanje in funkcionalna usposobljenost.

V kolikor ste zainteresirani za zasedbo delovnega mesta ter izpolnjujete navedene pogoje, lahko prijavo posredujete preko zaposlitvenega obrazca, ki ga najdete na https://www.luka-kp.si/slo/zaposlitveni-obrazec ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: LUKA KOPER, PRISTANIŠKI IN LOGISTIČNI SISTEM, DELNIŠKA DRUŽBA, Vojkovo nabrežje 38 , 6000 KOPER - CAPODISTRIA.

Instrucciones para solicitar:

Contact Person:
Contact Phone:

Identificador de la vacante:NG62578 .

Ver las 864 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales ofertadas.