Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales > Vzdrževalec I - M/ž

Demanda en Eslovenia de Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales

Vzdrževalec I - M/ž

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales.

Poklici za neindustrijski način dela : Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke ipd : Mehaničarji/mehaničarke, popravljavci/popravljavke motornih vozil in koles : Mehaniki/mehaničarke in popravljavci/popravljavke industrijskih in drugih strojev ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

MEHANIKI IN SERVISERJI KMETIJSKIH, INDUSTRIJSKIH IN DRUGIH STROJEV, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40, VZDRŽEVANJE STROJEV, NAPRAV IN TEHNOLOŠKIH LINIJ NA OSNOVI PLANOV VZDRŽEVANJA ODPRAVLJANJE NAPAK ELEKTRIČNIH, ELEKTRONSKIH, PNEVMATSKIH, HIDRAVLIČNIH IN MEHANSKIH KOMPONENT PREGLEDOVANJE IN VZDRŽEVANJE SKLOPOV ZAHTEVNIH INTEGR. VEZIJ VZDRŽEVANJE ZAHTEVNIH ORODIJ,

MEHANSKA OBDELAVA DELOV ZA ORODJA IN NAPRAVE PROGRAMIRANJE IN NASTAVLJANJE STROJEV,

SODELOVANJE PRI PRIPRAVLJANJU LETNIH IN KVARTALNIH PLANOV VZDRŽEVANJA SODELOVANJE PRI IZDELOVANJU PLANOV REMONTOV, PLANIRANJU PREVENTIVNEGA IN KURATIVNEGA VZDRŽEVANJA SKRB ZA STALEN NAPREDEK ZA IZBOLJŠANJE ZANESLJIVOSTI IN VZDRŽEVANOSTI TEHNOLOŠKIH LINIJ, STROJNE OPREME, ORODIJ TER PRIPRAV,

SODELUJE PRI ANALIZIRANJU DALJŠIH ZASTOJEV, PREPOZNAVANJU VZROKOV ZASTOJEV IN DOLOČEVANJU UKREPOV ZA PREPREČEVANJE/ZMANJŠEVANJE ZASTOJEV SODELOVANJE PRI PREVZEMANJU STROJNE OPREME PRI VPELJEVANJU NOVIH PROCESOV IZDELAVA ZVEZKOV ZAHTEV IN PNOS PRIDOBIVANJE PONUDB ZA POTREBE VZDRŽEVANJA,

INTERNO NAROČANJE BLAGA ZA POTREBE VZDRŽEVANJA SKLADIŠČNO POSLOVANJE Z REZERVNIMI DELI PREPOZNAVANJE IN PREPREČEVANJE POTENCIALNO NEVARNIH SITUACIJ IZ VIDIKA VARSTVA PRI DELU IN POŽARNE VARNOSTI,

IZVAJANJE POTREBNIH ANALIZ IN POROČIL IZVAJA DELA NA DELOVNEM  MESTU PROIZVODNI DELAVEC I SODELOVANJE PRI AKTIVNOSTIH RAVNANJA Z OKOLJEM DRUGA DELA PO NAVODILIH VODJE.

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: TPV PRIKOLICE, TOVARNA PRIKOLIC D.O.O., Rajšpova ulica 16 , 2250 PTUJ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MIKOLIČ ALEŠ
Contact Phone: 07 39 18 163
Contact Email: a.mikolictpv.si

Identificador de la vacante:NV78210.

Ver las 656 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales ofertadas.